LFNT-24-C
Power Supply, Output: 24V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 24W ma…
他の販売者は個人提供しかないので、私たちの公開の価格に驚きますか?私たちの計算基礎は透明さ、信用、顧客の無差別の扱いですから、見比べる可能性があります。
| 個: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 割引: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | ドット |
| Wavelength | 635nm (rot) |
| Optical Power | 2.5mW |
| Laser Class | 3R |
| Divergence | 0.5mrad |
| Beam Diameter | 2.5mm |
| Size of Laserdot | <6mm@10m |
| Operating Distance | 10m |
| Optics | ガラス・レンズ ARコーテッド |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Opt. Power Stability at const. Temp. | <1% |
| Stability | +/- 3% @ -10-50°C |
| Axial Divergence | ±0.25° |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 100mm |
| Wire type | 26AWG, 0,14mm² |
| Focus | fixed (10.0m) |
| Output Aperture | 2.5mm |
| Potential of Housing | 絶縁した |
| Lifetime | >25000h |
| Operating Voltage | 21 - 27, typ 24V DC |
| Operating Current | 10 - 50, typ 30mA |
| Housing Color | 黒 |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 30g |
| Stripping of wire | 5mm |
![]() | LFNT-24-C 注文番号: 70115055 Power Supply, Output: 24V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 24W max. SYS 1308-2424-W2E | 2,1 x 5,5 x 11 center positive 31.85 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LC650-16-12-F(14x62)30 注文番号: 70129823 focusable isolated Line lasermodule, red, 30°, 650nm, 16mW, 12V DC, 14x62mm, class 2M 201.60 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE260-635-5-6(10x22) 注文番号: 70112320 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE Viewfinder ( Circle + Cross) PC - 8x1,2mm 20,2°, 5V DC, Ø10x22mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R260 104.96 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH650-24-3(14x45)45-PL-C1500 注文番号: 70106060 Isolated Line lasermodule, red, 45°, 650nm, 24mW, 3V DC, 14x45mm, class 2M, protection lens 193.19 EUR |