DDI635-3-24(12x45)-C500
focusable isolated Dot lasermodule, red, 635nm, 3mW, 24V DC, 12x45mm, class 3R
他の販売者は個人提供しかないので、私たちの公開の価格に驚きますか?私たちの計算基礎は透明さ、信用、顧客の無差別の扱いですから、見比べる可能性があります。
| 個: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 割引: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | Cross |
| Wavelength | 660nm (rot) |
| Optical Power | 25mW |
| Laser Class | 2M |
| Divergence | 0.3mrad |
| Fan Angle | 110° |
| Operating Distance | 6m |
| Optics | ガラス・レンズ ARコーテッド |
| Laser technology | diode |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 1000mm |
| Wire type | 24AWG, black, 3mm |
| Focus | 合わせできる |
| Output Aperture | 6mm |
| Potential of Housing | 絶縁した |
| Lifetime | >10000h |
| Operating Voltage | 4.5 - 5.5, typ 5V DC |
| Operating Current | 50 - 150, typ 110mA |
| Housing Color | 黒 |
| Connector | 2.5 mm DC socket (+ pole inner) |
| Operating Temperature | -10°C - 40°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 63g |
| Power Supply | Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 5V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3W max. |
| Protection Class | IPIP 54 |
![]() | LFNT-5 注文番号: 70114683 Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 5V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3W max. 22.61 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DP635-0.3-5(10.6x12.2)-F50 注文番号: 70140927 Dot lasermodule, red, 635nm, 0.3mW, 5V DC, 10.6x12.2mm, class 1 87.31 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE249-520-5-3-F(16x65)-QCW 注文番号: 70145342 Adjustable DOE lasermodule, direct green Laserdiode, 520nm, 5mW, 3V DC, 16x65mm, class 2M, internal modulation, with DOE-DE-R249 369.66 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE219-635-5-3(16x90)-NT 注文番号: 70110791 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE Circle - PMMA - 8x1mm 34° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 1 with DOE-DE-R219 268.82 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD635-5-3(12X54)-DOE 注文番号: 70159257 focusable isolated DOE lasermodule, red, 635nm, 5mW, 3V DC, 12x54mm, class 3R, prepared for mounting a standard DOE 8x1,2mm 115.88 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LFD532-1-3(12x60)-001 注文番号: 70105612 isolated Dot lasermodule, green, 532nm, 1mW, 3V DC, 12x60mm, class 2 109.16 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DH850-30-3(22x65)-NT 注文番号: 70139372 focusable Dot lasermodule, infrared, 850nm, 30mW, 3V DC, 22x65mm, class 3B with power supply 336.05 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LB660-20-3(12x44)-PWL 注文番号: 70129328 Linelaser, uniform line, red, 660nm, 60°, 20mW, 3V DC, 12x44, laser class 2M 487.31 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MDD905-4-3(12x38)-DOE 注文番号: 70120288 Modulated focusable isolated DOE lasermodule, infrared, 905nm, 4mW, 3V DC, 12x38mm, class 3R, prepared for mounting a standard DOE 8x1,2mm 302.44 EUR |