PICOMARK-520-600-60DEG
collimated isolated Line lasermodule, green, 60°, 520nm, 600mW, 230V, 80x80mm,…
他の販売者は個人提供しかないので、私たちの公開の価格に驚きますか?私たちの計算基礎は透明さ、信用、顧客の無差別の扱いですから、見比べる可能性があります。
| 個: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 割引: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | ドット |
| Wavelength | 532nm (grün) |
| Optical Power | 10mW |
| Laser Class | 3B |
| Divergence | 0.1mrad |
| Beam Diameter | 8mm |
| Size of Laserdot | <4mm@10m |
| Operating Distance | 300m |
| Optics | ガラス・レンズ ARコーテッド |
| Beam Mode | TEM00 |
| Laser technology | YVO4+KTP |
| Stability | +/- 20% @ 15-30°C |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 100mm |
| Focus | collimated |
| Output Aperture | 8mm |
| Potential of Housing | 絶縁した |
| Lifetime | >5000h |
| Operating Voltage | 2.7 - 3.3, typ 3V DC |
| Operating Current | 150 - 400, typ 300mA |
| Housing Color | 黒 |
| Operating Temperature | 15°C - 30°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Warm up time | <15min |
| Weight | 74g |
![]() | AM1-1203SZ 注文番号: 70114928 DC DC Converter IN=12V OUT=3V 1 Watt (300 mA) 16.72 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DH850-30-3(22x65) 注文番号: 70102000 focusable Dot lasermodule, infrared, 850nm, 30mW, 3V DC, 22x65mm, class 3B 226.81 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD532-10-5(21x21x50) 注文番号: 70101225 isolated dot lasermodule, green, 532nm, 10mW, 5V DC, 21x21mm, class 3B 235.21 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE257-520-5-3(16x90)-NT 注文番号: 70119220 DOE Laser Module 520nm, green, 5mW, DOE 51x51 Dots PC 8x1.2mm 31,5° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R257 470.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LB650-2.5-3(16x45) 注文番号: 70100600 Isolated Line lasermodule, red, 90°, 650nm, 2.5mW, 3V DC, 16x45mm, class 1 62.94 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MLB635-2.5-5(16x58) 注文番号: 70100587 modulated isolated Line lasermodule, red, 90°, 635nm, 2.5mW, 5V DC, 16x58mm, class 1 89.83 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DA532-5-3(20x95) 注文番号: 70100280 Dot lasermodule, green, 532nm, 5mW, 3V DC, 20x95mm, class 3R 226.81 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LD532-5-3(20x80) 注文番号: 70101140 isolated Line lasermodule, green, 90°, 532nm, 5mW, 3V DC, 20x80mm, class 1 193.19 EUR |