DDI635-3-24(12x45)-C500
focusable isolated Dot lasermodule, red, 635nm, 3mW, 24V DC, 12x45mm, class 3R
他の販売者は個人提供しかないので、私たちの公開の価格に驚きますか?私たちの計算基礎は透明さ、信用、顧客の無差別の扱いですから、見比べる可能性があります。
| 個: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 割引: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | ドット |
| Wavelength | 520nm (grün) |
| Optical Power | 10mW |
| Laser Class | 3B |
| Divergence | 1mrad |
| Operating Distance | 0.3m |
| Optics | ガラス・レンズ ARコーテッド |
| Laser technology | diode |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 2500mm |
| Wire type | 26AWG, 0,14mm² |
| Focus | 固定した |
| Output Aperture | 5mm |
| Potential of Housing | 絶縁した |
| Max. Mod. Frequency | 1kHz |
| Lifetime | >5000h |
| Operating Voltage | 2.7 - 3.3, typ 3V DC |
| Operating Current | 15 - 45, typ 30mA |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 18g |
![]() | AM1-1203SZ 注文番号: 70114928 DC DC Converter IN=12V OUT=3V 1 Watt (300 mA) 16.72 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD635-5-5(16x62)-DOE 注文番号: 70120004 focusable isolated DOE lasermodule, red, 635nm, 5mW, 5V DC, 16x62mm, class 3R 136.89 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MULTI-MOUNT-14(45x75) 注文番号: 70114096 Mount for Lasermodul 14mm, Diameter 45mm, Height 75mm 66.30 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE219-520-5-3(16x90)-NT 注文番号: 70119190 DOE Laser Module 520nm, green, 5mW, DOE Circle - PMMA - 8x1mm 34° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R219 470.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| PLM-1165 注文番号: 70140552 Mount for laser modules with a diameter of D=12.5mm up to D=16.5mm, including a stable transport box 80.59 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD650-0.4-3(16x60) 注文番号: 70145052 isolated Dot lasermodule, red, 650nm, 0.4mW, 3V DC, 16x60mm, class 1 73.03 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LD650-5-5(12x34)37-F200 注文番号: 70107258 Isolated Line lasermodule, red, 37°, 650nm, 5mW, 5V DC, 12x34mm, class 1 54.54 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DI850-4-3(8x21)-AP 注文番号: 70121292 Dot lasermodule, infrared, 850nm, 4mW, 3V DC, 8x21mm, class 3R 147.82 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD532-10-3-F(16x65)-CON-DOE 注文番号: 70121513 Adjustable DOE Laser, green, 532nm, 10mW, 3V DC, Laser class 3B without DOE, 16x65mm 344.45 EUR |