F450-50-3(14x147)-S-FIBER3M
Fiber lasermodule, blue, 450nm, 50mW, 3V DC, 14x147mm, class 3B, FC connector,…
他の販売者は個人提供しかないので、私たちの公開の価格に驚きますか?私たちの計算基礎は透明さ、信用、顧客の無差別の扱いですから、見比べる可能性があります。
| 個: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 割引: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | Dot Line |
| Wavelength | 635nm (rot) |
| Optical Power | 5mW |
| Laser Class | 2 |
| Divergence | 1mrad |
| Fan Angle | 25° |
| Size of Laserdot | <5mm@5m |
| Line Thickness | <3mm@5m |
| Operating Distance | 5m |
| Optics | acryl lense |
| Laser technology | diode |
| Protection Lens | Ja |
| Size | |
| Material | 黄銅 |
| Cable length | 100mm |
| Wire type | 26AWG, 0,14mm² |
| Focus | fixed (5.0m) |
| Output Aperture | 6mm |
| Potential of Housing | VDD(+) |
| Lifetime | >5000h |
| Operating Voltage | 2.7 - 6, typ 3V DC |
| Operating Current | 20 - 60, typ 40mA |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 5.1g |
| Power Supply | Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 3.3V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3.3W max. |
![]() | AM1-1203SZ 注文番号: 70114928 DC DC Converter IN=12V OUT=3V 1 Watt (300 mA) 16.72 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD520-5-3-F(16x65)-QCW-DOE239 注文番号: 70144284 Adjustable dot lasermodule, direct green Laserdiode, 520nm, 5mW, 3V DC, 16x65mm, class 2M, internal modulation, for 8mm diffractive optics, with DOE239 (Cross 5° @520nm) 411.68 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LC405-16-3-F(14x55)30 注文番号: 70125016 focusable isolated Line lasermodule, blue, 30°, 405nm, 16mW, 3V DC, 14x55mm, class 2M 344.45 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LI635-5-3(8X26)60DEG-F1000-WP 注文番号: 70153330 isolated linelaser, red, 635nm, 5mW, 3V DC, 60 degree, 8x26mm, class 1, focus 1000mm, waterproof IP67 193.19 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LFD532-5-3(16x90)-LFBAT 注文番号: 70135435 Dot lasermodule, green, 532nm, 5mW, 3V DC, 16x90mm, class 3R, incl. battery pack 159.58 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MLE405-50-5(16x50)45-PWL-F157-IC 注文番号: 70138115 line laser, blue, 45°, 405nm, 50mW, 5V DC, 16x50mm, class 3R, uniform line distribution, Powell lens, Output power control: 0-5V, TTL modulation 781.43 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MLE980-45-5-F(22x65)60DEG 注文番号: 70141801 isolated Line lasermodule, infrared, modulated, 60°, 980nm, 45mW, 5V DC, 22x65mm, class 3R 159.58 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE219-520-5-3(16x90)-NT 注文番号: 70119190 DOE Laser Module 520nm, green, 5mW, DOE Circle - PMMA - 8x1mm 34° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R219 470.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE260-850-5-3(12x38) 注文番号: 70127027 focusable isolated DOE lasermodule, infrared, 850nm, 5mW, 3V DC, 12x38mm, class 3R, prepared for mounting a standard DOE 8x1,2mm incl. DOE R260 235.21 EUR |