DG635-3-3(12x34)
focusable isolated Dot lasermodule, red, 635nm, 3mW, 3V DC, 12x34mm, class 3R
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | 线 |
| Wavelength | 650nm (rot) |
| Optical Power | 5mW |
| Laser Class | 1 |
| Divergence | 0.6mrad |
| Fan Angle | 20° |
| Line Thickness | <1.5mm@3m |
| Operating Distance | 5m |
| Optics | 镀膜玻璃透镜 |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 100mm |
| Wire type | Belden, Typ 1007, 26AWG |
| Focus | fixed (3000mm) |
| Output Aperture | 5.5mm |
| Potential of Housing | 绝缘 |
| Lifetime | >5000h |
| Operating Voltage | 2.7 - 3.3, typ 3V DC |
| Operating Current | 15 - 45, typ 30mA |
| Housing Color | 黑色 |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 13g |
| Stripping of wire | 5mm |
![]() | AM1-1203SZ 订单号: 70114928 DC DC Converter IN=12V OUT=3V 1 Watt (300 mA) 16.72 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DI650-0.4-3(5x12)-F100 订单号: 70120240 Dot lasermodule,red, 650nm, 0.4mW, class 1, 5x12mm, 3V DC 50.34 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DA520-1-24(20x80)-QCW 订单号: 70124507 isolated dot lasermodule, green, 520nm, 1mW, 24V DC, 20x80mm, class 2, internal modulation 1kHz 445.29 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MDD905-4-3(12x38)-DOE 订单号: 70120288 Modulated focusable isolated DOE lasermodule, infrared, 905nm, 4mW, 3V DC, 12x38mm, class 3R, prepared for mounting a standard DOE 8x1,2mm 302.44 EUR |
| LH650-16-24(20x80)-C500-NT 订单号: 70122800 isolated Line lasermodule, red, 90°, 650nm, 16mW, 24V DC, 20x80mm, class 2, incl. power supply 235.21 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LI635-5-3(8x26)90DEG-F650 订单号: 70112849 line laser, red, 90°, 635nm, 5mW, 3V DC, 8x26mm, class 1 67.98 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LFL650-5-4.5(15x73)90-TIMER-2MIN 订单号: 70150933 Line Pointer 90° 5mW 4.5V automatic shutdown @2 min 30.17 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LABEL-DIN-CLASS3R-EN 订单号: 70119602 Safety Label english DIN EN 60825, Class 3R, 38x23mm, yellow, PET 0.60 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE205-650-1-12(10X22) 订单号: 70156058 DOE Laser Module 650nm, red, 1mW, DOE CROSS - PC - 8x1.2mm 5°, 5V DC, Ø10x22mm, Laser Class 2 with DOE-DE-R205 104.96 EUR |