F450-50-3(14x147)-S-FIBER3M
Fiber lasermodule, blue, 450nm, 50mW, 3V DC, 14x147mm, class 3B, FC connector,…
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | 线 |
| Wavelength | 532nm (grün) |
| Optical Power | 10mW |
| Laser Class | 1M |
| Divergence | 0.5mrad |
| Fan Angle | 110° |
| Line Thickness | <0.7mm@0.5m |
| Operating Distance | 0.5m |
| Optics | 镀膜玻璃透镜 |
| Beam Mode | TEM00 |
| Laser technology | Solid State (YVO4+KTP) |
| Stability | +/- 20% @ 15-30°C |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 100mm |
| Wire type | 26AWG, 0,14mm² |
| Focus | fixed (500mm) |
| Output Aperture | 5mm |
| Potential of Housing | 绝缘 |
| Lifetime | >5000h |
| Operating Voltage | 4.5 - 5.5, typ 5V DC |
| Operating Current | 50 - 400, typ 150mA |
| Housing Color | 黑色 |
| Operating Temperature | 15°C - 30°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Warm up time | <15min |
| Weight | 57g |
| Power Supply | Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 5V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3W max. |
| Stripping of wire | 3mm |
| Stripping of cable cover | 48mm |
![]() | LFNT-5 订单号: 70114683 Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 5V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3W max. 22.61 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE284-635-5-6(10x24)-ADJ 订单号: 70134155 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 41 LINES - PC - 8x1,2mm 67.4° @660nm, 5V DC, Ø10x24mm, Laser Class 1M with DOE-DE-R284 104.96 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE260-635-30-24(20X135)-M12 订单号: 70153750 isolated, adjustable DOE lasermodule, red, 635nm, 30mW, 24V DC, 20x135mm, class 3B, stainless steel housing, incl. Mounting, incl. DOE Viewfinder ( Circle + Cross) PC - 8x1,2mm 21° @645nm 823.45 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE282-520-5-3(16x90)-NT 订单号: 70119244 DOE Laser Module 520nm, green, 5mW, DOE 1:99 Dot Line - PMMA - 8x1mm 18.3° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R282 470.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| GUIDE-T120H 订单号: 70146271 T120H Fever Screening Thermal Camera, 2.4 inch Large Display, 240x320 pixel Color LCD, measurement of temperature with accuracy of +/-0.5°C 100.00 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD532-1-3(20x80)-AP-C280 订单号: 70108835 Axial parallel Dot lasermodule, green, 532nm, 1mW, 3V DC, 20x80mm, class 2 252.02 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MULTI-MOUNT-21(45x75)-MAGNETIC 订单号: 70144253 Mount for Lasermodul 21mm, Diameter 45mm, Height 75mm, Magnetic Mount 72.18 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE281-635-5-3(16x90)-NT 订单号: 70119428 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 1:11 Dot Line - PMMA - 8x1mm 16° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R281 268.82 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD650-0.4-3(12x34)-C1000 订单号: 70141702 Adjustable dot laser module, red, 650 nm, 0.4 mW, 3 V DC, Ø12x34 mm, Focus adjustable, Cable length 1,000 mm, Laser class 1 42.77 EUR |