DOE242-635-5-6(10x22)
DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 16x16 DOTS - PC - 8x1,2mm 7°, 5V DC, Ø10x…
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | DOE |
| Wavelength | 635nm (rot) |
| Optical Power | 5mW |
| Laser Class | 2M |
| Optics | 镀膜玻璃透镜 |
| Laser technology | diode |
| Protection Lens | Ja |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 1360mm |
| Focus | 固定的 |
| Output Aperture | 6mm |
| Potential of Housing | VDD(+) |
| Lifetime | >5000h |
| Operating Voltage | 2.7 - 3.3, typ 3V DC |
| Operating Current | 30 - 90, typ 60mA |
| Housing Color | cyan |
| Connector | 2.5 mm DC plug (GND pole inner) |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Power Supply included | Ja |
| Weight | 43g |
| Power Supply | Power Supply, Output: 3.3V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3.3W max, Connector 2,5x5,5x9,5mm center negative |
| Alpha | 31.5° |
| Beta | 22.5° |
| Gamma | 0.45° |
| Delta | 22.5° |
| a | 56.4mm |
| b | 40mm |
| c | 0.8mm |
| d | 40mm |
| Diameter (without holder) | 8mm |
| Material | PC |
![]() | AM1-1203SZ 订单号: 70114928 DC DC Converter IN=12V OUT=3V 1 Watt (300 mA) 16.72 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE-DE-R246 订单号: 70108026 DOE Cross with surrounding high-contrast area - PC - 8x1,2mm 10° @633nm 49.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE285-635-5-3(16x90)-NT 订单号: 70118940 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 41 LINES - PC - 8x1,2mm 63° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R285 268.82 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DG520-5-5(6.2x20.5)-QCW 订单号: 70118452 Dot lasermodule, green, 520nm, 5mW, 5V DC, 6.2x20.5mm, with external driver board, class 3R, internal modulation 268.82 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LE520-5-24(16x80)90-F1000-C100 订单号: 70152777 line laser, green, 90°, 520nm, 5mW, 24V DC, 16x80mm, class 1, Focus 1m 201.60 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LE650-5-3(12x32)10DEG 订单号: 70105056 line laser, red, 10°, 650nm, 5mW, 3V DC, 12x32mm, class 2M 60.42 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LD650-5-5(12X32)-PL-CON 订单号: 70159639 Isolated Line lasermodule, red, 90°, 650nm, 5mW, 5V DC, 12x32mm, class 1, protection lens, DC-Plug 2.1mm 58.74 EUR |
![]() | |
|---|---|
| BALLHEAD-MOUNT-08(25x66) 订单号: 70117844 Mount for laser module D=8mm, 1/4'' UNC internal thread in the base for attachment 66.30 EUR |
![]() | |
|---|---|
| PICOMARK-LENS-45DEG 订单号: 70159066 PICOMARK Lens, Line, 45° 32.69 EUR |