DOE257-635-5-5(10x24)-ADJ
DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 51x51 Dots PC 8x1.2mm 31,8° @660nm, 5V DC…
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | 点 |
| Wavelength | 650nm (rot) |
| Optical Power | 5mW |
| Laser Class | 3R |
| Divergence | 0.8mrad |
| Beam Diameter | 2.5mm |
| Size of Laserdot | 可调的 |
| Operating Distance | 10m |
| Optics | 镀膜玻璃透镜 |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 100mm |
| Focus | 可调的 |
| Output Aperture | 2.5mm |
| Potential of Housing | 绝缘 |
| Lifetime | >5000h |
| Operating Voltage | 2.7 - 3.3, typ 3V DC |
| Operating Current | 20 - 60, typ 40mA |
| Housing Color | 黑色 |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 1.5g |
| Power Supply | Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 3.3V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3.3W max. |
| Stripping of wire | 5mm |
![]() | AM1-1203SZ 订单号: 70114928 DC DC Converter IN=12V OUT=3V 1 Watt (300 mA) 16.72 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LI635-5-3(8x26)30DEG-F285 订单号: 70109450 isolated Line lasermodule, red, 30°, 635nm, 5mW, 3V DC, 8x26mm, class 1, focus 285mm 68.82 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LD532-15-24(20x80)-PL-C1500 订单号: 70122299 isolated Line lasermodule, green, 90°, 532nm, 15mW, 24V DC, 20x80mm, class 2 336.05 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DJ635-0.3-5(10.6x12.2)-F100 订单号: 70140903 Dot lasermodule, red, 635nm, 0.3mW, 5V DC, 10.6x12.2mm, class 1 87.31 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DC650-1-4.5(14x64)-S-AP 订单号: 70116076 Dot lasermodule, red, 650nm, 1mW, 4.5V DC, 14x64mm, class 2, with Battery 86.47 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DJ650-0.7-3(4x15)-70129496 订单号: 70129496 smallest red laser module 55.38 EUR |
![]() | |
|---|---|
| F640-0.2-4(6.5x25) 订单号: 70127270 Fiber lasermodule, red, 640nm, 0.2mW, 4V DC, 6x25mm, class 1 252.02 EUR |
![]() | |
|---|---|
| PICO-LPG-620-700-04 订单号: 70189926 Laser safety goggles, full protection, universal fit, comfortable fit, adjustable temples, CE-certified, 160mm x 144mm x 48mm, with Picotronic logo print ● Wavelength: 620-700nm, Protection levels D LB5 + IR LB8 LP Especially suitable for: Laser Red 635nm, RED 650nm 119.24 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE215-635-5-6(10x22) 订单号: 70112085 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE Viewfinder - PC - 8x1,2mm 18°, 5V DC, Ø10x22mm, Laser Class 2 with DOE-DE-R215 104.96 EUR |