DI650-2-3(4X10)-ADJ-HQ
Adjustable dot laser module, red, 650nm, 2mW, 3V DC, 4x10mm, Class 3R
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | 线 |
| Wavelength | 650nm (rot) |
| Optical Power | 24mW |
| Laser Class | 2M |
| Divergence | 1mrad |
| Fan Angle | 90° |
| Line Thickness | <1.5mm@3m |
| Operating Distance | 3m |
| Optics | 镀膜玻璃透镜 |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 100mm |
| Wire type | Belden, Typ 1007, 26AWG |
| Focus | fixed (3000mm) |
| Output Aperture | 7mm |
| Potential of Housing | 绝缘 |
| Lifetime | >5000h |
| Operating Voltage | 4.5 - 5, typ 5V DC |
| Operating Current | 45 - 120, typ 70mA |
| Housing Color | 黑色 |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 16.2g |
| Power Supply | Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 5V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3W max. |
| Stripping of wire | 5mm |
![]() | LFNT-5 订单号: 70114683 Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 5V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3W max. 22.61 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DB650-30-5(16x45) 订单号: 70120042 isolated dot lasermodule, red, 650nm, 30mW, 5V DC, 16x45mm, class 3B 268.82 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE219-650-10-6(10x24)-ADJ 订单号: 70145854 DOE Laser Module 650nm, red, 10mW,DOE solid circle, 5V DC, Ø10x24mm, Laser Class 3R with DOE-DE-R219 119.24 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH520-20-24(20x80)-F3000-M12 订单号: 70138139 isolated Line lasermodule, green, 90°, 520nm, 20mW, 24V DC, 20x80mm, class 2M, with connector M12 without cable 369.66 EUR |
![]() | |
|---|---|
| CB635-5-12-F(20X73)60DEG-CON 订单号: 70156850 focusable isolated cross lasermodule, red, 60°, 635nm, 5mW, 12V DC, 20x73mm, class 1, connector 2.1mm 159.58 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE-DE-R197 订单号: 70148428 Diffractive Optical Element DOE CROSS - PC - 8x2.1mm 45° @450nm 49.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LABEL-GEBOTSZEICHEN-SCHUTZBRILLE 订单号: 70144802 Aufkleber Gebotszeichen Augenschutz benutzen - Schutzbrille tragen rund, 14cm 2.71 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE231-635-10-5-F(16X62) 订单号: 70183030 Adjustable isolated DOE laser module, red, 635nm, 10mW, 5V DC, 16x62mm, Class 2M, DOE Dot Pattern 101 X 101 - 5° @635nm 268.82 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE-DE-R198 订单号: 70148435 Diffraktive optical Element DOE 31 Lines (Square) - PC - 8x0.63mm - 40° @450nm 49.50 EUR |