LFD635-5-3(12x30.5)
focusable Dot lasermodule, red, 635nm, 5mW, 3V DC, 12x30.5mm, class 3R
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | DOE |
| Wavelength | 532nm (grün) |
| Optical Power | 5mW |
| Laser Class | 2 |
| Divergence | 0.5mrad |
| Fan Angle | 18° |
| Operating Distance | 3m |
| Optics | acryl lense |
| Laser technology | Solid State (YVO4+KTP) |
| Stability | +/- 20% @ 15-30°C |
| Protection Lens | Ja |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 1360mm |
| Focus | 固定的 |
| Output Aperture | 6mm |
| Potential of Housing | VDD(+) |
| Lifetime | >5000h |
| Operating Voltage | 2.7 - 3.3, typ 3V DC |
| Operating Current | 125 - 375, typ 250mA |
| Housing Color | cyan |
| Connector | 2.5 mm DC plug (GND pole inner) |
| Operating Temperature | 15°C - 30°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Warm up time | <15min |
| Power Supply included | Ja |
| Weight | 43g |
| Power Supply | Power Supply, Output: 3.3V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3.3W max, Connector 2,5x5,5x9,5mm center negative |
| Alpha | 18.2° |
| Beta | 15.1° |
| Gamma | 10.1° |
| a | 32mm |
| b | 27mm |
| c | 17.7mm |
| Material | PC |
![]() | AM1-1203SZ 订单号: 70114928 DC DC Converter IN=12V OUT=3V 1 Watt (300 mA) 16.72 EUR |
![]() | |
|---|---|
| CB650-5-3-F-S(22x110) 订单号: 70107753 focusable Cross lasermodule, red, 90°, 650nm, 5mW, 3V DC, 22x110mm, class 1, incl. battery CR123A 147.82 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD405-1-3(14x45)-CON 订单号: 70133332 focusable isolated Dot lasermodule, blue, 405nm, 1mW, 3V DC, 14x45mm, class 2, with 2.5mm connector 110.84 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD532-25-3(25x60) 订单号: 70103038 Dot lasermodule, green, 532nm, 25mW, 3V DC, 25x60mm, class 3B 361.26 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LFNT-24-C 订单号: 70115055 Power Supply, Output: 24V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 24W max. SYS 1308-2424-W2E | 2,1 x 5,5 x 11 center positive 31.85 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DB650-1-3-FA(14x45) 订单号: 70100259 isolated Dot lasermodule, red, 650nm, 1mW, 3V DC, 14x45mm, class 2 47.82 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE286-532-5-3(16x90)-NT 订单号: 70119039 DOE Laser Module 532nm, green, 5mW, DOE 41 LINES - PC - 8x1,2mm 63° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R286 369.66 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DDI635-5-5(12x34) 订单号: 70109597 focusable isolated Dot lasermodule, red, 635nm, 5mW, 5V DC, 12x34mm, class 3R 69.66 EUR |
![]() | |
|---|---|
| E650-12-3(43x175)APT30 订单号: 70102420 isolated Expander lasermodule, red, 650nm, 12mW, 3V DC, 43x175mm, class 3R 336.05 EUR |