F450-50-3(14x147)-S-FIBER3M
Fiber lasermodule, blue, 450nm, 50mW, 3V DC, 14x147mm, class 3B, FC connector,…
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | DOE |
| Wavelength | 635nm (rot) |
| Optical Power | 30mW |
| Laser Class | 2M |
| Divergence | 0.5mrad |
| Operating Distance | 20m |
| Optics | 镀膜玻璃透镜 |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Stability | +/- 3% @ -10-50°C |
| Protection Lens | Ja |
| Size | |
| Material | Stainless Steel |
| Focus | 可调的 |
| Output Aperture | 16mm |
| Potential of Housing | 绝缘 |
| Lifetime | >10000h |
| Operating Voltage | 21.6 - 26.4, typ 24V DC |
| Operating Current | 40 - 150, typ 100mA |
| Housing Color | 红色 |
| Connector | CON-M12 |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 350g |
| Power Supply | Laser Power Supply, Output: 24V DC, 1A, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: max. 24W, 4-Pin Industrial-M12-Connector |
| Alpha | 20.1° |
| Beta | 10.4° |
| Protection Class | IPIP 64 |
![]() | MOUNT-BASE-PLATE-01 订单号: 70113822 Base plate with mounting mandrel Ø22mm, aluminum 79.75 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE282-520-5-3(16x90)-NT 订单号: 70119244 DOE Laser Module 520nm, green, 5mW, DOE 1:99 Dot Line - PMMA - 8x1mm 18.3° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R282 470.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| GUIDE-T120H 订单号: 70146271 T120H Fever Screening Thermal Camera, 2.4 inch Large Display, 240x320 pixel Color LCD, measurement of temperature with accuracy of +/-0.5°C 100.00 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD532-1-3(20x80)-AP-C280 订单号: 70108835 Axial parallel Dot lasermodule, green, 532nm, 1mW, 3V DC, 20x80mm, class 2 252.02 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MULTI-MOUNT-21(45x75)-MAGNETIC 订单号: 70144253 Mount for Lasermodul 21mm, Diameter 45mm, Height 75mm, Magnetic Mount 72.18 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE281-635-5-3(16x90)-NT 订单号: 70119428 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 1:11 Dot Line - PMMA - 8x1mm 16° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R281 268.82 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD650-0.4-3(12x34)-C1000 订单号: 70141702 Adjustable dot laser module, red, 650 nm, 0.4 mW, 3 V DC, Ø12x34 mm, Focus adjustable, Cable length 1,000 mm, Laser class 1 42.77 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE241-635-5-3(16x90)-NT 订单号: 70111354 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 21x21 DOTS - PC - 8x1,2mm 6.7° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R241 268.82 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MULTI-MOUNT-06(45X75)-MAGNETIC 订单号: 70144116 Plastic mount for Lasermodul 12mm, Diameter mm, Height mm, Magnetic Mount 72.18 EUR |