DG635-3-3(12x34)
focusable isolated Dot lasermodule, red, 635nm, 3mW, 3V DC, 12x34mm, class 3R
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | DOE |
| Wavelength | 635nm (rot) |
| Optical Power | 5mW |
| Laser Class | 2 |
| Divergence | 0.8mrad |
| Line Thickness | <0.5mm@0.25m |
| Operating Distance | 0.5m |
| Optics | acryl lense |
| Laser technology | diode |
| Protection Lens | Ja |
| Size | |
| Material | 铜 |
| Cable length | 100mm |
| Wire type | 26AWG, 0,14mm² |
| Focus | fixed (250mm) |
| Output Aperture | 6mm |
| Potential of Housing | VDD(+) |
| Lifetime | >3000h |
| Operating Voltage | 3 - 6, typ 5V DC |
| Operating Current | 25 - 65, typ 45mA |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 8.5g |
| Alpha | 10° |
| a | 18mm |
| Diameter (without holder) | 8mm |
| Material | PC |
![]() | AM1-1203SZ 订单号: 70114928 DC DC Converter IN=12V OUT=3V 1 Watt (300 mA) 16.72 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE354-650-5-3(12x38) 订单号: 70142174 DOE Laser Module 650nm, red, 5mW, DOE Square Grid 10×10 Lines PC 8x1.2mm 40°@658nm, 3V DC, Ø12x38mm, Laser Class 1M with DOE-DE-R354 184.79 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LE650-5-3(12X32)20DEG-C1000 订单号: 70154139 isolated line laser, red, 20°, 650nm, 5mW, 3V DC, 12x32mm, class 1, cable lenght 1000mm 63.78 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE339-635-0.4-3(12X38) 订单号: 70156102 focusable isolated DOE lasermodule, red, 635nm, 0.4mW, 3V DC, 12x38mm, class 1, incl. DOE R339, DOE 6x6 Dots 6,7°@635nm 201.60 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE-DE-R245 订单号: 70108019 Diffractive Optical Element DOE CROSS - PC - 8x1,2mm 10° @633nm 49.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH650-16-3(14x45)-C2500 订单号: 70123029 isolated red, line lasermodule, 90°, 650nm, 16mW, 3V DC, 14x45mm, class 2 116.72 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE259-635-5-5(10x24)-ADJ 订单号: 70133196 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 5 Rings PC 8x1.2mm 28,2°, 5V DC, Ø10x24mm, Laser Class 1 with DOE-DE-R259 104.96 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MDD520-1-3(22x106)-S-QCW 订单号: 70148022 Dot lasermodule, green , 520nm, 1mW, 3V DC, 22x106mm, class 2, internal modulation 302.44 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LE650-5-3(12x32)20DEG 订单号: 70105964 isolated line laser, red, 20°, 650nm, 5mW, 3V DC, 12x32mm, class 1 63.78 EUR |