LH650-4-3(12x32)
isolated Line lasermodule, red, 90°, 650nm, 4mW, 3V DC, 12x32mm, class 1
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | DOE |
| Wavelength | 635nm (rot) |
| Optical Power | 10mW |
| Laser Class | 2M |
| Divergence | 0.5mrad |
| Operating Distance | 5m |
| Optics | 镀膜玻璃透镜 |
| Laser technology | diode |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 100mm |
| Wire type | 26AWG, 0,14mm² |
| Focus | 可调的 |
| Output Aperture | 5mm |
| Potential of Housing | 绝缘 |
| Lifetime | >5000h |
| Operating Voltage | 2.7 - 3.3, typ 3V DC |
| Operating Current | 30 - 90, typ 60mA |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 9.5g |
| Power Supply | Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 3.3V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3.3W max. |
| Alpha | 39° |
| Beta | 28° |
| Gamma | 2.8° |
| Delta | 28° |
| Diameter (without holder) | 8mm |
| Material | PC |
![]() | AM1-1203SZ 订单号: 70114928 DC DC Converter IN=12V OUT=3V 1 Watt (300 mA) 16.72 EUR |
| DOE231-635-10-5-F(16X62) 订单号: 70183030 Adjustable isolated DOE laser module, red, 635nm, 10mW, 5V DC, 16x62mm, Class 2M, DOE Dot Pattern 101 X 101 - 5° @635nm 268.82 EUR |
| DD450-40-3(16x65)-DOE 订单号: 70146899 focusable isolated DOE lasermodule, blue, 450nm, 40mW, 3V DC, 16x65mm, class 3R, prepared for mounting a standard DOE 8x1,2mm 403.28 EUR |
| DOE354-DD635-5-5(16X62) 订单号: 70190038 Adjustable isolated DOE laser module, red, 635nm, 5mW, 5V DC, 16x62mm, Class 1, line grid 38.5° DOE R354 167.98 EUR |