DH808-350-3(22x65)
focusable isolated Dot lasermodule, infrared, 808nm, 350mW, 3V DC, 22x65mm, cla…
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | DOE |
| Wavelength | 450nm (blau) |
| Optical Power | 40mW |
| Laser Class | 3R |
| Divergence | 0.5mrad |
| Operating Distance | 50m |
| Optics | 镀膜玻璃透镜 |
| Laser technology | diode |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 130mm |
| Wire type | 18AWG, black, 3,6mm |
| Focus | 可调的 |
| Output Aperture | 5mm |
| Potential of Housing | 绝缘 |
| Lifetime | >10000h |
| Operating Voltage | 2.7 - 3.3, typ 3V DC |
| Operating Current | 5 - 30, typ 15mA |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 9.5g |
| Power Supply | Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 3.3V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3.3W max. |
| Stripping of wire | 10mm |
| Stripping of cable cover | 20mm |
![]() | AM1-1203SZ 订单号: 70114928 DC DC Converter IN=12V OUT=3V 1 Watt (300 mA) 16.72 EUR |
| DOE262-520-5-3-F(16X65)-QCW 订单号: 70184532 Focusable DOE laser module, green, 520nm, 5mW, 3V DC, 16x65mm, class 2M, internal modulation, with DOE-DE-R262 378.07 EUR |
| DOE238-635-1-6(10x22) 订单号: 70150360 DOE Laser Module 635nm, red, 1mW, DOE SOLID LINE CIRCLE - PC - 8x2.1mm 3.4° @520nm, Ø10x22mm, Laser Class 1M with DOE-DE-R240 98.24 EUR |
| DOE249-635-10-24-F(16X62) 订单号: 70181630 Adjustable isolated DOE laser module, red, 635nm, 10mW, 24V DC, 16x62mm, Class 2M, incl. DOE 249, cross 45° @635nm 302.44 EUR |
| DOE396-635-10-5-F(16X62) 订单号: 70184693 Adjustable isolated DOE laser module, red, 635nm, 10mW, 5V DC, 16x62mm, Class 2, including DOE-DE-R396 268.82 EUR |