DOE257-635-5-5(10x24)-ADJ
DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 51x51 Dots PC 8x1.2mm 31,8° @660nm, 5V DC…
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | 线 |
| Wavelength | 650nm (rot) |
| Optical Power | 5mW |
| Laser Class | 2M |
| Divergence | 0.8mrad |
| Fan Angle | 5° |
| Line Thickness | <1mm@1000mm |
| Optics | Powell Lens |
| Protection Lens | Ja |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 200mm |
| Wire type | 28AWG |
| Focus | fixed (1000mm) |
| Output Aperture | 4mm |
| Lifetime | >10000h |
| Operating Voltage | 4.5 - 5.5, typ 5V DC |
| Operating Current | 40 - 80, typ 60mA |
| Housing Color | 黑色 |
| Operating Temperature | -30°C - 70°C |
| Storage Temperature | -40°C - 85°C |
| Weight | 70g |
| Power Supply | Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 5V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3W max. |
| Stripping of wire | 5mm |
![]() | LFNT-5 订单号: 70114683 Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 5V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3W max. 22.61 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE283-635-1-24-F(12X54)-C300 订单号: 70154443 focusable isolated DOE lasermodule, red, 635nm, 1mW, 24V DC, 12x54mm, class 1, prepared for mounting a standard DOE 8x1,2mm, incl. R283, 20° fan angle 193.19 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MULTI-MOUNT-11(45x75)-MAGNETIC 订单号: 70144161 Mount for Lasermodul 11mm, Diameter 45mm, Height 75mm, Magnetic Mount 72.18 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MULTI-MOUNT-06(45x75) 订单号: 70115154 Mount for Lasermodul 6mm, Diameter 45mm, Height 75mm 66.30 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LC520-0.1-5-F(16x65)-QCW 订单号: 70119749 isolated adjustable line lasermodule, direct green Laserdiode, 520nm, 90°, 0.1mW, 5V DC, 16x65mm, class 1 436.89 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH830-3-24(12X40)60DEG-F450 订单号: 70159837 line lasermodule, IR, 60°, 830nm, 3mW, 24V DC, 12x40mm, class 1, focus 450mm 252.02 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DI650-0.4-5(8x21)-ADJ-C150 订单号: 70129809 focusable isolated dot lasermodule, red, 650nm, 0.4mW, 5V DC, 8x21mm, class 1 38.57 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE-DE-R251 订单号: 70108071 Diffractive Optical Element DOE 7 LINES - PC - 8x1,2mm 8.9° @650nm 49.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MD532-15-5(20x80) 订单号: 70114980 modulated isolated Dot lasermodule, green, 532nm, 15mW, 5V DC, 20x80mm, class 3B 327.65 EUR |