BALLHEAD-MOUNT-08(25x66)
Mount for laser module D=8mm, 1/4'' UNC internal thread in the base for attachm…
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Size | 145 x 144 x 50mm |
| Material | Polymer |
| Housing Color | 黑色 |
| Operating Temperature | -50°C - 85°C |
| Storage Temperature | -50°C - 80°C |
| Weight | 10g |
| Luminous transmittance | 0.15% |
| LB Rating | 585-590nm D LB4 + I LB5 590-600nm D LB4 + I LB6 950-1064nm D LB5 + IR LB6 >1064-1070nm DIR LB5 |
| Lens Color | Green |
![]() | |
|---|---|
| LD635-25-24(20x80)-C3000-G 订单号: 70121674 Isolated Line lasermodule, red, 90°, 635nm, 25mW, 24V DC, 20x80mm, class 2M, cable length 3m 420.08 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE221-520-5-3(16x90)-NT 订单号: 70119183 DOE Laser Module 520nm, green, 5mW, DOE 1:72 DOT Circle - PMMA - 8x1mm 25° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R221 470.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MEJ658-100-5(22x70) 订单号: 70106657 modulated focusable Expander lasermodule, red, for Illumination and Inspection, 658nm, 100mW, 5V DC, 22x70mm, class 3R 277.23 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LD532-50-230(40x210) 订单号: 70112764 isolated Line lasermodule, green, 90°, 532nm, 50mW, 230V AC, 40x210mm, class 2M, incl. Mounting 495.80 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE255-532-5-3(16x90)-NT 订单号: 70111132 DOE Laser Module 532nm, green, 5mW, DOE 65Lines (Square Area, Central Line Thicker) PC 8x1.2mm 25.8° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R255 369.66 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH650-16-24(20x80)45-PL-F1300 订单号: 70110203 Line lasermodule, 650nm, 16mW, 24V DC, 20x80mm, Class 2 201.60 EUR |
![]() | |
|---|---|
| PICOMARK-LENS-135DEG 订单号: 70159110 PICOMARK Lens, Line, 135° 32.69 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE251-532-5-3(16x90)-NT 订单号: 70111095 DOE Laser Module 532nm, green, 5mW, DOE 7 LINES - PC - 8x1,2mm 8.6° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R251 369.66 EUR |