DJ650-0.7-3(4x15)-F5000-C127
Micro Dot Lasermodule, red, 650nm, 0.7mW, 3-5V DC, 4x15mm, class 2
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | 点 |
| Wavelength | 635nm (rot) |
| Optical Power | 1mW |
| Laser Class | 2 |
| Divergence | 0.8mrad |
| Size of Laserdot | <1mm@1m |
| Operating Distance | 10m |
| Optics | 镀膜玻璃透镜 |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Size | |
| Material | Stainless Steel |
| Focus | 可调的 |
| Output Aperture | 1mm |
| Potential of Housing | VDD(+) |
| Lifetime | >10000h |
| Operating Voltage | 21.6 - 26.4, typ 24V DC |
| Operating Current | 10 - 30, typ 20mA |
| Connector | CON-M12 |
| Operating Temperature | -20°C - 60°C |
| Storage Temperature | -40°C - 85°C |
| Weight | 50g |
| Power Supply | Laser Power Supply, Output: 24V DC, 1A, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: max. 24W, 4-Pin Industrial-M12-Connector |
![]() | LFNT-24-C 订单号: 70115055 Power Supply, Output: 24V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 24W max. SYS 1308-2424-W2E | 2,1 x 5,5 x 11 center positive 31.85 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH650-20-24(20x80)-F1600-M12 订单号: 70126891 isolated Line lasermodule, red, 90°, 650nm, 20mW, 24V DC, 20x80mm, class 2M, with connector M12 without cable 159.58 EUR |
![]() | |
|---|---|
| COROGUARD-LASER-FLOOR-MARKING 订单号: 70146790 line laser, red, 90°, 650nm, 16mW, 3V DC, 16x90mm, class 2, with Mount16, 30x65mm and power supply 218.40 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH520-15-6(20x90)110-ADJ-CON 订单号: 70139686 Adjustable line lasermodule, green, 110°, 520nm, 15mW, 6V DC, 20x90mm, class 2M, incl. connector 352.86 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LB650-5-5(16x63) 订单号: 70133158 Isolated Line lasermodule, red, 90°, 650nm, 5mW, 5V DC, 16x63mm, class 1 79.75 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LE405-5-3-F-S(22x100) 订单号: 70113518 focusable Line lasermodule, blue, 90°, 405nm, 5mW, 3V DC, 22x100mm, class 1, incl. battery 596.55 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH532-20-24(20x80)-M12-BR 订单号: 70129458 isolated Line lasermodule, green, 90°, 532nm, 20mW, 24V DC, 20x80mm, class 2M, with connector M12 without cable 478.91 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DJ650-2-3(4x15)-F5000-C127 订单号: 70129489 Micro Dot Lasermodule, red, 650nm, 0.7mW, 3-5V DC, 4x15, class 3R 54.54 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DBI650-1-3-FA(12x40)-F3400 订单号: 70113303 isolated Dot lasermodule, red, 650nm, 1mW, 3V DC, 12x40mm, class 2 36.89 EUR |