DOE287-635-5-3(16x90)-NT
DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 41 LINES - PC - 8x1,2mm 63° with power su…
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | 点 |
| Wavelength | 532nm (grün) |
| Optical Power | 10mW |
| Laser Class | 2M |
| Divergence | 0.5mrad |
| Size of Laserdot | 可调的 |
| Operating Distance | 5m |
| Optics | 镀膜玻璃透镜 |
| Beam Mode | TEM00 |
| Laser technology | Solid State (YVO4+KTP) |
| Stability | +/- 20% @ 15-30°C |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 200mm |
| Wire type | 18AWG, black, 3,6mm |
| Focus | 可调的 |
| Output Aperture | 5mm |
| Lifetime | >10000h |
| Operating Voltage | 2.7 - 3.3, typ 3V DC |
| Operating Current | 175 - 525, typ 350mA |
| Housing Color | 黑色 |
| Connector | 2.5 mm DC socket (GND pole inner) |
| Operating Temperature | 15°C - 30°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Warm up time | <15min |
| Weight | 22g |
![]() | AM1-1203SZ 订单号: 70114928 DC DC Converter IN=12V OUT=3V 1 Watt (300 mA) 16.72 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MULTI-MOUNT-13(45x75) 订单号: 70115178 Mount for Lasermodul 13mm, Diameter 45mm, Height 75mm 66.30 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DE532-5-3-F-S(22x130)DOE 订单号: 70110081 Dot Laser, 532nm, 5mW, adjustable focus, w. battery CR132A, with DOE, for TURTLE DOE 462.10 EUR |
| DD532-5-3(16x90)-BR-STAR 订单号: 70113167 Starprojector, 532nm, 5mW, with bracket, Beam Diameter: 2.5-3mm Divergence: 0.5mrad 184.79 EUR |