LFNT-3-C
Power Supply, Output: 3.3V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3.3W…
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | Fiber |
| Wavelength | 520nm (grün) |
| Optical Power | 50mW |
| Laser Class | 3R |
| Optics | 镀膜玻璃透镜 |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 200mm |
| Wire type | 26AWG, UL, isolated |
| Potential of Housing | 绝缘 |
| Lifetime | >5000h |
| Operating Voltage | 3 - 5, typ 5V DC |
| Operating Current | 120 - 160, typ 160mA |
| Housing Color | 黑色 |
| Operating Temperature | -20°C - 60°C |
| Storage Temperature | -40°C - 85°C |
| Weight | 7g |
| Fiber core diameter | Ø200µm |
| Fiber included | Ja |
![]() | AM1-1203SZ 订单号: 70114928 DC DC Converter IN=12V OUT=3V 1 Watt (300 mA) 16.72 EUR |
| F640-0.2-4(6.5x25) 订单号: 70127270 Fiber lasermodule, red, 640nm, 0.2mW, 4V DC, 6x25mm, class 1 252.02 EUR |
| F450-1-5(18x39x11)-USB-FIBER1000 订单号: 70145656 Fiber lasermodule, blue, 450nm, 1mW, 5V DC, 18x39x11mm, class 2M, Light diffusing Fiber, Fiberlength 1m, USB Type A-Connector, 310.84 EUR |