DB635-1-3-FA(14x45)-AP
isolated Dot lasermodule, red, 635nm, 1mW, 3V DC, 14x45mm, class 2, axial paral…
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | 线 |
| Wavelength | 660nm (rot) |
| Optical Power | 15mW |
| Laser Class | 2M |
| Divergence | 1mrad |
| Fan Angle | 60° |
| Line Thickness | <40µm@200mm |
| Operating Distance | 0.2m |
| Optics | 镀膜玻璃透镜 |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 150mm |
| Wire type | 24AWG, black, 3mm |
| Focus | fixed (200mm) |
| Output Aperture | 6mm |
| Potential of Housing | 绝缘 |
| Lifetime | >10000h |
| Operating Voltage | 5 - 7, typ 6V DC |
| Operating Current | 15 - 30, typ 20mA |
| Housing Color | 黑色 |
| Operating Temperature | -10°C - 40°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 7.3g |
| Stripping of wire | 5mm |
![]() | LFNT-5 订单号: 70114683 Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 5V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3W max. 22.61 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD980-80-3(22x65) 订单号: 70101478 focusable isolated Dot lasermodule, infrared, 980nm, 80mW, 3V DC, 22x65mm, class 3B 140.25 EUR |
![]() | |
|---|---|
| CB650-1-5(12X45)5-ADJ-C400 订单号: 70153293 Adjustable Cross lasermodule, red, 5°, 650nm, 1mW, 5V DC, 12x45mm, class 1M, incl. 2.5mm connector 159.58 EUR |
![]() | |
|---|---|
| E650-12-3(43x175)APT30 订单号: 70102420 isolated Expander lasermodule, red, 650nm, 12mW, 3V DC, 43x175mm, class 3R 336.05 EUR |
![]() | |
|---|---|
| NT-TT-12 订单号: 70122992 Power Supply with connector, Output: 12V DC, Input: 90-264V AC, 50-60Hz, Output Power: 30W max. with DC plug 2,5x5,5x9,5mm. DC Cord 1800mm 50.34 EUR |
![]() | |
|---|---|
| BALLHEAD-MOUNT-22(25x80) 订单号: 70117929 Bracket for lasermodules D=22mm, 1/4'' UNC thread in base plate for mounting 66.30 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LABEL-DIN-CLASS3R-IR-DE 订单号: 70119619 Safety Label german DIN EN 60825, Class 3R, 38x23mm, yellow, PET 0.60 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE256-532-5-3(16x90)-NT 订单号: 70111149 DOE Laser Module 532nm, green, 5mW, DOE Square Grid 51x51 Lines PC 8x1.2mm 31,5° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 1 with DOE-DE-R256 369.66 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MLH650-24-5(16x45)-PL 订单号: 70110449 Modulated isolated Line lasermodule, red, 90°, 650nm, 24mW, 5V DC, 16x45mm, protection lens, class 2M 235.21 EUR |