DG635-3-3(12x34)
focusable isolated Dot lasermodule, red, 635nm, 3mW, 3V DC, 12x34mm, class 3R
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | expander |
| Wavelength | 850nm (infrarot) |
| Optical Power | 5mW |
| Laser Class | 3R |
| Operating Distance | 5m |
| Optics | 镀膜玻璃透镜 |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Opt. Power Stability at const. Temp. | <1% |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 300mm |
| Wire type | Belden, Typ 1007, 26AWG |
| Focus | 可调的 |
| Output Aperture | 20mm |
| Potential of Housing | 绝缘 |
| Lifetime | >10000h |
| Operating Voltage | 1.8 - 2.5, typ 1.8V DC |
| Operating Current | 10 - 35, typ 20mA |
| Housing Color | 黑色 |
| Operating Temperature | -20°C - 60°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 75g |
| Stripping of wire | 5mm |
![]() | LABEL-DIN-CLASS3R-DE 订单号: 70114195 Safety Label german DIN EN 60825, Class 3R, 38x23mm, yellow, PET 0.60 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LFD650-5-12(9x20) 订单号: 70103991 Dot lasermodule, red, 650nm, 5mW, 12V DC, 9x20mm, class 3R 11.68 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DI650-2-3(4X10)-ADJ-HQ 订单号: 70150896 Adjustable dot laser module, red, 650nm, 2mW, 3V DC, 4x10mm, Class 3R 74.71 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH658-60-3(14x45)90DEG-F500 订单号: 70118490 isolated Line lasermodule, red, 90°, 658nm, 60mW, 3V DC, 14x45mm, focus 500mm, class 3R 310.84 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE254-532-5-3(16x90)-F350-NT 订单号: 70120646 DOE Laser Module 532nm, green, 5mW, DOE 25 LINES - PC - 8x1,2mm 37° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 1 with DOE-DE-R254, Focus 350mm 369.66 EUR |
| LASERTIGER-ORIGINAL 订单号: 70133257 LASERTIGER® interactive and eye-safe cat toy for playing, with practical metalcase, spare batteries, and gift box 25.13 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DA520-1-24(20x80)-QCW 订单号: 70124507 isolated dot lasermodule, green, 520nm, 1mW, 24V DC, 20x80mm, class 2, internal modulation 1kHz 445.29 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE247-532-5-3(16x90)-NT 订单号: 70111057 DOE Laser Module 532nm, green, 5mW, DOE CROSS - PC - 8x1,2mm 25° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2 with DOE-DE-R247 369.66 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DDI532-5-3(16x60)-NOD-70110111 订单号: 70110111 Dotlaser, 532nm, 5mW, 3V DC, Class 3R, isolated housing, without driver, with screened cable (3x0.1mm²)length of 300mm 159.58 EUR |