DG635-3-3(12x34)
focusable isolated Dot lasermodule, red, 635nm, 3mW, 3V DC, 12x34mm, class 3R
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | 点 |
| Wavelength | 532nm (grün) |
| Optical Power | 5mW |
| Laser Class | 3R |
| Divergence | 0.5mrad |
| Size of Laserdot | 可调的 |
| Operating Distance | 100m |
| Optics | 镀膜玻璃透镜 |
| Beam Mode | TEM00 |
| Laser technology | Solid State (YVO4+KTP) |
| Stability | +/- 20% @ 15-30°C |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 100mm |
| Focus | 可调的 |
| Output Aperture | 3.5mm |
| Potential of Housing | 绝缘 |
| Lifetime | >5000h |
| Operating Voltage | 2.7 - 3.3, typ 3V DC |
| Operating Current | 100 - 300, typ 200mA |
| Connector | 2.5 mm DC plug (GND pole inner) |
| Operating Temperature | 15°C - 30°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Warm up time | <15min |
| Weight | 16g |
| Power Supply | Power Supply, Output: 3.3V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3.3W max, Connector 2,5x5,5x9,5mm center negative |
![]() | AM1-1203SZ 订单号: 70114928 DC DC Converter IN=12V OUT=3V 1 Watt (300 mA) 16.72 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DI635-0.4-3(8x17)-AP 订单号: 70118278 Dot lasermodule, red, 635nm, 0.4mW, 3V DC, 8x17mm, external circuit board, class 1 46.13 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE-DE-R245 订单号: 70108019 Diffractive Optical Element DOE CROSS - PC - 8x1,2mm 10° @633nm 49.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DB520-12-3-FA(22x105)-S-AP 订单号: 70135411 axial parallel Dot lasermodule, green, 520nm, 12mW, 3V DC, 22x105mm, class 3R 344.45 EUR |
![]() | |
|---|---|
| E850-1-2(24x96)APT20-ADJ-NO-D 订单号: 70138009 focusable isolated Expander lasermodule, red, 850nm, 1mW, 1.8V DC, 24x96mm, class 1M, MTTF 10.000h @50°C, without pcb 252.02 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LFD650-5-12(9x20) 订单号: 70103991 Dot lasermodule, red, 650nm, 5mW, 12V DC, 9x20mm, class 3R 11.68 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DI650-2-3(4X10)-ADJ-HQ 订单号: 70150896 Adjustable dot laser module, red, 650nm, 2mW, 3V DC, 4x10mm, Class 3R 74.71 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH658-60-3(14x45)90DEG-F500 订单号: 70118490 isolated Line lasermodule, red, 90°, 658nm, 60mW, 3V DC, 14x45mm, focus 500mm, class 3R 310.84 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE254-532-5-3(16x90)-F350-NT 订单号: 70120646 DOE Laser Module 532nm, green, 5mW, DOE 25 LINES - PC - 8x1,2mm 37° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 1 with DOE-DE-R254, Focus 350mm 369.66 EUR |