DOE242-635-5-6(10x22)
DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 16x16 DOTS - PC - 8x1,2mm 7°, 5V DC, Ø10x…
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | 线 |
| Wavelength | 532nm (grün) |
| Optical Power | 5mW |
| Laser Class | 1 |
| Divergence | 0.4mrad |
| Fan Angle | 60° |
| Line Thickness | 可调的 |
| Operating Distance | 3m |
| Optics | 镀膜玻璃透镜 |
| Beam Mode | TEM00 |
| Laser technology | Solid State (YVO4+KTP) |
| Stability | +/- 10% @ 15-30°C |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 120mm |
| Wire type | Belden, Typ 1007, 26AWG |
| Focus | 可调的 |
| Output Aperture | 5mm |
| Potential of Housing | 绝缘 |
| Lifetime | >5000h |
| Operating Voltage | 21.6 - 26.4, typ 24V DC |
| Operating Current | 5 - 80, typ 40mA |
| Housing Color | 黑色 |
| Operating Temperature | 15°C - 30°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Warm up time | <15min |
| Weight | 33g |
| Stripping of wire | 5mm |
![]() | LFNT-24-C 订单号: 70115055 Power Supply, Output: 24V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 24W max. SYS 1308-2424-W2E | 2,1 x 5,5 x 11 center positive 31.85 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH658-25-3(14x55)10DEG-F500 订单号: 70121452 isolated Line lasermodule, red, 10°, 658nm, 25mW, 3V DC, 14x55mm, focus 500mm class 3R, uniform Intensity Distribution 310.84 EUR |
![]() | |
|---|---|
| PROTECTION-GLASSES-LABEL-CT2 订单号: 70143256 Aufkleber Aufbewahrungsbox für Laserschutzbrille: CT2 3.16 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DH635-4-3(12x34) 订单号: 70101638 focusable isolated Dot lasermodule, red, 635nm, 4mW, 3V DC, 12x34mm, class 3R 61.26 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LFD635-1-3(16x90)-NT 订单号: 70121629 dot laser, red, 635nm, 1mW, 3V DC, 16x90mm, class 2 115.88 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE257-635-5-3(16x90)-NT 订单号: 70111514 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 51x51 Dots PC 8x1.2mm 31,5° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R257 268.82 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE-DE-R246 订单号: 70108026 DOE Cross with surrounding high-contrast area - PC - 8x1,2mm 10° @633nm 49.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE285-635-5-3(16x90)-NT 订单号: 70118940 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 41 LINES - PC - 8x1,2mm 63° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R285 268.82 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DG520-5-5(6.2x20.5)-QCW 订单号: 70118452 Dot lasermodule, green, 520nm, 5mW, 5V DC, 6.2x20.5mm, with external driver board, class 3R, internal modulation 268.82 EUR |