DOE257-635-5-5(10x24)-ADJ
DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 51x51 Dots PC 8x1.2mm 31,8° @660nm, 5V DC…
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | 线 |
| Wavelength | 405nm (blau) |
| Optical Power | 10mW |
| Laser Class | 1 |
| Divergence | 1mrad |
| Fan Angle | 90° |
| Line Thickness | <1mm@0.8m |
| Operating Distance | 0.8m |
| Optics | 镀膜玻璃透镜 |
| Laser technology | diode |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 500mm |
| Wire type | 22AWG, black, 3,6mm |
| Focus | fixed (800mm) |
| Output Aperture | 5.5mm |
| Potential of Housing | 绝缘 |
| Lifetime | >10000h |
| Operating Voltage | 20 - 26, typ 24V DC |
| Operating Current | 10 - 30, typ 20mA |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 63g |
![]() | LFNT-24-C 订单号: 70115055 Power Supply, Output: 24V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 24W max. SYS 1308-2424-W2E | 2,1 x 5,5 x 11 center positive 31.85 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD405-1-3(14x45)-CON 订单号: 70133332 focusable isolated Dot lasermodule, blue, 405nm, 1mW, 3V DC, 14x45mm, class 2, with 2.5mm connector 110.84 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE233-635-5-6(10x24)-ADJ 订单号: 70133837 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 7 Lines (Square Area) - PC - 8x1,2mm 30° @635, 5V DC, Ø10x24mm, Laser Class 1M with DOE-DE-R233 104.96 EUR |
| MDD405-90-5-F(22x65)-NT 订单号: 70147506 Modulated, adjustable, isolated Dot Lasermodule, blue, 405nm, 90mW, 5V DC, 22x65mm, class 3B, incl. power supply 579.75 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LC532-5-5-F(16x65)-C2000 订单号: 70135190 focusable Line lasermodule, green, 90°, 532nm, 5mW, 5V DC, 16x65mm, class 1, with 2000mm cable, 18 AWG, with potting compound 268.82 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE260-850-5-3(12x38) 订单号: 70127027 focusable isolated DOE lasermodule, infrared, 850nm, 5mW, 3V DC, 12x38mm, class 3R, prepared for mounting a standard DOE 8x1,2mm incl. DOE R260 235.21 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE532-5-3-S(22x112)-F2000-AP 订单号: 70121605 DOE lasermodule, green, 532nm, 5mW, 3V DC, 22x112mm, class 3R 470.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LABEL-DIN-CLASS3B-IR-EN 订单号: 70119657 Safety Label english DIN EN 60825, Class 3B, 38x23mm, yellow, PET 0.60 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MULTI-MOUNT-17(45x75) 订单号: 70115185 Mount for Lasermodul 17mm, Diameter 45mm, Height 75mm 66.30 EUR |