LD635-1-24(12x50)-C3500
isolated Line lasermodule, red, 90°, 635nm, 1mW, 24V DC, 12x50mm, cable length…
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | 点 |
| Wavelength | 650nm (rot) |
| Optical Power | 16mW |
| Laser Class | 3R |
| Divergence | 0.6mrad |
| Size of Laserdot | 可调的 |
| Operating Distance | 20m |
| Optics | 镀膜玻璃透镜 |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Focus | 可调的 |
| Output Aperture | 4.5mm |
| Potential of Housing | VDD(+) |
| Lifetime | >10000h |
| Operating Voltage | 2.7 - 3.3, typ 3V DC |
| Operating Current | 35 - 105, typ 70mA |
| Battery | CR123A Lithium Battery, 3V 1400mAh |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 81g |
![]() | LABEL-DIN-CLASS3R-DE 订单号: 70114195 Safety Label german DIN EN 60825, Class 3R, 38x23mm, yellow, PET 0.60 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE243-532-5-3(16x90)-NT 订单号: 70111019 DOE Laser Module 532nm, green, 5mW, DOE 17x17 Dots - PMMA - 8x1mm 7° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R243 369.66 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE283-635-5-24-F(16X65) 订单号: 70154450 focusable isolated DOE lasermodule, red, 635nm, 5mW, 24V DC, 16x65mm, class 2M, incl. DOE R283, QC-Linie, 20° fan angle @633nm 235.21 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE255-635-5-5(10x24)-ADJ 订单号: 70134070 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 65Lines (Square Area, Central Line Thicker) PC 8x1.2mm 25.7° @660nm, 5V DC, Ø10x24mm, Laser Class 1M with DOE-DE-R255 104.96 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DC650-1-3(8x25)-HT-CON-JST 订单号: 70125993 Isolated Dot lasermodule, red, 650nm, 1mW, 3V DC, 8x25mm, class 2, protection class IP67, High Temperature Module max. 70°C operating Temp. incl. JST-ZHR-2 86.47 EUR |
![]() | |
|---|---|
| CB635-2-24(16x64)5DEG-F1000 订单号: 70122183 isolated Cross lasermodule, red, 5°, 635nm, 2mW, 24V DC, 16x64mm, class 1 99.08 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LE405-5-5-F(14x60) 订单号: 70112733 focusable isolated Line lasermodule, blue, 90°, 405nm, 5mW, 5V DC, 14x60mm, class 1 453.70 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH658-25-3(14x55)10DEG-F500 订单号: 70121452 isolated Line lasermodule, red, 10°, 658nm, 25mW, 3V DC, 14x55mm, focus 500mm class 3R, uniform Intensity Distribution 310.84 EUR |
| PICO-LPG-520-1064-04 订单号: 70189957 Laser safety goggles, full protection, universal fit, comfortable fit, adjustable arms, CE certified, 160mm x 144mm x 48mm, with Picotronic logo print ● Wavelength: 180-532nm, protection levels DIR LB5 + M LB5 ● Wavelength: 900-1080nm, protection level DIR LB5 Particularly suitable for: GREEN laser 520nm, GREEN 532nm and INFRARED 1064nm 117.56 EUR |