LD635-1-24(12x50)-C3500
isolated Line lasermodule, red, 90°, 635nm, 1mW, 24V DC, 12x50mm, cable length…
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | 点 |
| Wavelength | 635nm (rot) |
| Optical Power | 1mW |
| Laser Class | 2 |
| Divergence | 0.5mrad |
| Size of Laserdot | 3..5mm@5m |
| Operating Distance | 5m |
| Optics | 镀膜玻璃透镜 |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 1400mm |
| Focus | fixed (5.0m) |
| Output Aperture | 5mm |
| Potential of Housing | VDD(+) |
| Lifetime | >5000h |
| Operating Voltage | 2.7 - 3.3, typ 3V DC |
| Operating Current | 70mA |
| Housing Color | 黑色 |
| Connector | 2.5 mm DC plug (GND pole inner) |
| Operating Temperature | -20°C - 40°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Power Supply included | Ja |
| Weight | 46g |
| Power Supply | Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 3.3V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3.3W max. |
![]() | AM1-1203SZ 订单号: 70114928 DC DC Converter IN=12V OUT=3V 1 Watt (300 mA) 16.72 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH450-15-24(20x80)-PL-F300 订单号: 70132281 isolated Line lasermodule, blue, 90°, 450nm, 15mW, 24V DC, 20x80mm, class 2M, focus 300mm 344.45 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE257-635-5-3(16x90)-NT 订单号: 70111514 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 51x51 Dots PC 8x1.2mm 31,5° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R257 268.82 EUR |
![]() | |
|---|---|
| PICO-LPG-605-642-ADJ-60 订单号: 70152203 Laser safety goggles, adjustment goggles, universal fit, comfortable fit over glasses or alone, full protection, size adjustment with glasses band, CE-certified, 150mm x 85mm, with Picotronic logo print ● Wavelength: 180-315 D LB6 + R LB4 ● Wavelength: >315-395 D LB4 * CE Rating: .01W 2*10E-6J 605-642 RB1 * CE Rating: .1W 2*10E-5J 643-695 RB2 * Especially suitable as adjustment goggles for: Laser Red 605-642nm 226.81 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DB532-5-3(13x60)-F5000-SPRING 订单号: 70129731 Dot Lasermodule, green, 532nm, 5mW, 3V DC, 13x60mm, class 3R 252.02 EUR |
![]() | |
|---|---|
| CB635-5-6(16x45)-F500-PL-C1000 订单号: 70106763 isolated Cross lasermodule, red, 90°, 635nm, 5mW, 6V DC, 16x45mm, class 1, protection lens 116.72 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH660-45-5(20x90)110-PWL-ADJ 订单号: 70134742 Adjustable isolated Line lasermodule, red, 110°, 660nm, 45mW, uniform line intensity, Powell lens, 5V DC, 20x90mm, class 3R, with connector 588.15 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MDD520-1-3(22x105)-S-AP-QCW 订单号: 70122343 Dot lasermodule, green , 520nm, 1mW, 3V DC, 22x105mm, class 2, internal modulation, axial parallel 310.84 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH650-24-5(14x45)-PL 订单号: 70110074 isolated Line lasermodule, red, 90°, 650nm, 24mW, 5V DC, 14x45mm, class 2M 184.79 EUR |