DDI635-3-24(12x45)-C500
focusable isolated Dot lasermodule, red, 635nm, 3mW, 24V DC, 12x45mm, class 3R
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | DOE |
| Wavelength | 635nm (rot) |
| Optical Power | 5mW |
| Laser Class | 2M |
| Divergence | 1mrad |
| Fan Angle | 18° |
| Line Thickness | <2mm@1m |
| Operating Distance | 1m |
| Optics | acryl lense |
| Laser technology | diode |
| Protection Lens | Ja |
| Size | |
| Material | 铜 |
| Cable length | 100mm |
| Wire type | 26AWG, 0,14mm² |
| Focus | fixed (1000mm) |
| Output Aperture | 6mm |
| Potential of Housing | VDD(+) |
| Lifetime | >3000h |
| Operating Voltage | 3 - 6, typ 5V DC |
| Operating Current | 25 - 65, typ 45mA |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 8.5g |
| Alpha | 16.1° |
| Beta | 14.4° |
| Gamma | 11.4° |
| Delta | 11.4° |
| a | 28mm |
| b | 19.9mm |
| c | 19.9mm |
| d | 19.9mm |
| Diameter (without holder) | 8mm |
| Material | PMMA |
![]() | AM1-1203SZ 订单号: 70114928 DC DC Converter IN=12V OUT=3V 1 Watt (300 mA) 16.72 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE261-520-5-3(16x90)-NT 订单号: 70118759 DOE Laser Module 520nm, green, 5mW, DOE Viewfinder ( Dot Circle + Cross) PC - 8x1,2mm 6,2° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R261 470.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LE532-5-3-F-S(22x130)90 订单号: 70109665 focusable Line lasermodule, green, 90°, 532nm, 5mW, 3V DC, 22x130mm, class 1 336.05 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD635-1-5(12x25)-F2500-AP 订单号: 70139136 isolated Dot lasermodule, red, 635nm, 1mW, 5V DC, 12x25mm, class 2, fixed focus @ 2500mm, axial paralell 62.94 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE261-635-5-5(10x24) 订单号: 70132175 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE Viewfinder ( Dot Circle + Cross) PC - 8x1,2mm 6,2°, 5V DC, Ø10x24mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R261 104.96 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE243-520-5-3(16x90)-NT 订单号: 70119312 DOE Laser Module 520nm, green, 5mW, DOE 17x17 Dots - PMMA - 8x1mm 7° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R243 470.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LD520-1-5(16x50)60DEG 订单号: 70129953 line lasermodule, 60°, green, 520nm, 1mW, 5V DC, 16x50mm, class 1 252.02 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DB670-2.5-3-FA(14x45) 订单号: 70120059 isolated Dot lasermodule, red, 670nm, 2.5mW, 3V DC, 14x45mm, class 3R, Round spot 136.05 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LFD650-5-3(6x20)-6000H 订单号: 70116120 Dot lasermodule, red, 650nm, 5mW, 3V DC, 6x20mm, class 3R 16.72 EUR |