DDI635-3-24(12x45)-C500
focusable isolated Dot lasermodule, red, 635nm, 3mW, 24V DC, 12x45mm, class 3R
他の販売者は個人提供しかないので、私たちの公開の価格に驚きますか?私たちの計算基礎は透明さ、信用、顧客の無差別の扱いですから、見比べる可能性があります。
| 個: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 割引: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | DOE |
| Wavelength | 635nm (rot) |
| Optical Power | 5mW |
| Laser Class | 2M |
| Divergence | 1mrad |
| Fan Angle | 18° |
| Line Thickness | <2mm@1m |
| Operating Distance | 1m |
| Optics | acryl lense |
| Laser technology | diode |
| Protection Lens | Ja |
| Size | |
| Material | 黄銅 |
| Cable length | 100mm |
| Wire type | 26AWG, 0,14mm² |
| Focus | fixed (1000mm) |
| Output Aperture | 6mm |
| Potential of Housing | VDD(+) |
| Lifetime | >3000h |
| Operating Voltage | 3 - 6, typ 5V DC |
| Operating Current | 25 - 65, typ 45mA |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 8.5g |
| Alpha | 16.1° |
| Beta | 14.4° |
| Gamma | 11.4° |
| Delta | 11.4° |
| a | 28mm |
| b | 19.9mm |
| c | 19.9mm |
| d | 19.9mm |
| Diameter (without holder) | 8mm |
| Material | PMMA |
![]() | AM1-1203SZ 注文番号: 70114928 DC DC Converter IN=12V OUT=3V 1 Watt (300 mA) 16.72 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH658-30-24(20x80)-F3000-M12 注文番号: 70138122 isolated Line lasermodule, red, 90°, 658nm, 30mW, 24V DC, 20x80mm, class 2M, with connector M12 without cable 487.31 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD650-0.4-3(12x34)-C500 注文番号: 70140224 adjustable dot laser, red, 650nm, 0.4mW, 3V DC, 12x34mm, class 1, wire lenght 500mm 41.93 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DI650-0.4-3(5x12)-F100 注文番号: 70120240 Dot lasermodule,red, 650nm, 0.4mW, class 1, 5x12mm, 3V DC 50.34 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MLH640-30-5(18x60)90-PWL-F250 注文番号: 70146783 line laser, red, 90°, 640nm, 30mW, 5V DC, 18x60mm, class 2M, uniform line distribution, Powell lens, Focus 250mm, TTL modulation 1,109.16 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE-DE-R281 注文番号: 70114300 Diffractive Optical Element DOE 1:11 Dot Line - PMMA - 8x1mm 16.5° @650nm 49.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH520-5-24(20x80)-F300 注文番号: 70132397 isolated Line lasermodule, green, 90°, 520nm, 5mW, 24V DC, 20x80mm, class 1M, focus 300mm, without protection lens 302.44 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD532-1-3(12X45)-PRO-CON 注文番号: 70154023 isolated Dot lasermodule, green, 532nm, 1mW, 3V DC, 12x45mm, class 2, encapsulatedl PCB, connector 2.5mm 103.28 EUR |
![]() | |
|---|---|
| CB650-5-5(9x26)60-ADJ 注文番号: 70135329 Adjustable Cross lasermodule, red, 60°, 650nm, 5mW, 3-5V DC, 9x26mm, class 1 35.21 EUR |