DOE-DE-R350
Diffractive Optical Element DOE 15 Lines (Rectangular) - 23,8° @ 520nm PC 8x1.…
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | 点 |
| Wavelength | 658nm (rot) |
| Optical Power | 40mW |
| Laser Class | 3B |
| Divergence | 0.4mrad |
| Size of Laserdot | 3mm@100mm |
| Operating Distance | 10m |
| Optics | 镀膜玻璃透镜 |
| Laser technology | diode |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 250mm |
| Wire type | 22AWG, black, 3,6mm |
| Focus | collimated |
| Output Aperture | 3mm |
| Potential of Housing | 绝缘 |
| Max. Mod. Frequency | 1kHz |
| Lifetime | >5000h |
| Operating Voltage | 5V DC |
| Operating Current | 40 - 120, typ 80mA |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 22.3g |
| Power Supply | Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 5V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3W max. |
![]() | LFNT-5 订单号: 70114683 Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 5V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3W max. 22.61 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LD532-20-24(20x80)-PL-C200 订单号: 70124767 isolated Line lasermodule, green, 90°, 532nm, 20mW, 24V DC, 20x80mm, class 2M, M12x1 Connector 453.70 EUR |
![]() | |
|---|---|
| D635-5-3(10x22)-DOE-PREVERSION 订单号: 70127744 isolated Dot lasermodule, red, 635nm, 5mW, 3V DC, 10x22mm, class 3R 15.46 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD650-5-4.5(16x80)-DOE-F-S 订单号: 70120493 Dot lasermodule, red, 650nm, 5mW, 4.5V DC, 16x80mm, class 3R, for DOE, 133.53 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MLH940-50-5(18x60)45-PWL-F400-P 订单号: 70144109 line laser, infrared, 45°, 940nm, 50mW, 5V DC, 18x60mm, class 3R, uniform line distribution, Powell lens, Focus 400mm, Output power control: 0-5V, TTL modulation 941.09 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LC650-5-24-F(14X55)60DEG-CON 订单号: 70156485 focusable isolated Line lasermodule, red, 60°, 650nm, 5mW, 24V DC, 14x55mm, class 1, with M8 connector 136.89 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MEJ658-100-5(22x70) 订单号: 70106657 modulated focusable Expander lasermodule, red, for Illumination and Inspection, 658nm, 100mW, 5V DC, 22x70mm, class 3R 277.23 EUR |
![]() | |
|---|---|
| PICOMARK-650-600-90DEG 订单号: 70159387 collimated isolated Line lasermodule, red, 90°, 650nm, 600mW, 230V, 80x80mm, class 3B 873.87 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE242-635-5-6(10x22) 订单号: 70112153 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 16x16 DOTS - PC - 8x1,2mm 7°, 5V DC, Ø10x22mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R242 104.96 EUR |