DOE242-635-5-6(10x22)
DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 16x16 DOTS - PC - 8x1,2mm 7°, 5V DC, Ø10x…
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | 线 |
| Wavelength | 650nm (rot) |
| Optical Power | 5mW |
| Laser Class | 2M |
| Divergence | 0.6mrad |
| Fan Angle | 10° |
| Line Thickness | <1.5mm@3m |
| Operating Distance | 10m |
| Optics | 镀膜玻璃透镜 |
| Laser technology | diode |
| Protection Lens | Ja |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 100mm |
| Wire type | 26AWG, 0,14mm² |
| Focus | fixed (3000mm) |
| Output Aperture | 5.5mm |
| Potential of Housing | 绝缘 |
| Lifetime | >5000h |
| Operating Voltage | 2.7 - 3.3, typ 3V DC |
| Operating Current | 15 - 45, typ 30mA |
| Housing Color | 黑色 |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 13.5g |
| Power Supply | Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 3.3V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3.3W max. |
![]() | AM1-1203SZ 订单号: 70114928 DC DC Converter IN=12V OUT=3V 1 Watt (300 mA) 16.72 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LD650-5-5(12X32)-PL-CON 订单号: 70159639 Isolated Line lasermodule, red, 90°, 650nm, 5mW, 5V DC, 12x32mm, class 1, protection lens, DC-Plug 2.1mm 58.74 EUR |
![]() | |
|---|---|
| BALLHEAD-MOUNT-08(25x66) 订单号: 70117844 Mount for laser module D=8mm, 1/4'' UNC internal thread in the base for attachment 66.30 EUR |
![]() | |
|---|---|
| PICOMARK-LENS-45DEG 订单号: 70159066 PICOMARK Lens, Line, 45° 32.69 EUR |
![]() | |
|---|---|
| RP-LH650-16-3(12x38)60-PL 订单号: 70127096 Remaining Stock: isolated Line lasermodule, red, 60°, 650nm, 16mW, 3V DC, 12x38mm, class 2 86.47 EUR |
![]() | |
|---|---|
| AM1-0503SZ 订单号: 70113945 DC DC Converter IN=5V OUT=3V 1 Watt (300 mA) 16.72 EUR |
![]() | |
|---|---|
| PROTECTION-GLASSES-LABEL-ARG 订单号: 70143249 Aufkleber Aufbewahrungsbox für Laserschutzbrille: ARG 3.16 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DI635-0.4-5(8x21)-AP-C300 订单号: 70120844 Dot lasermodule, red, 635nm, 0.4mW, 5V DC, 8x21mm, class 1 57.06 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DA532-5-3(20x95)-CON 订单号: 70133325 Dot lasermodule, green, 532nm, 5mW, 3V DC, 20x95mm, class 3R, with 2.5mm connector 226.81 EUR |