LFD635-5-3(12x30.5)
focusable Dot lasermodule, red, 635nm, 5mW, 3V DC, 12x30.5mm, class 3R
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | 点 |
| Wavelength | 635nm (rot) |
| Optical Power | 5mW |
| Laser Class | 3R |
| Divergence | 1mrad |
| Size of Laserdot | 可调的 |
| Operating Distance | 50m |
| Optics | acryl lense |
| Laser technology | diode |
| Size | |
| Material | 铜 |
| Cable length | 90mm |
| Wire type | 26AWG, 0,14mm² |
| Focus | 可调的 |
| Output Aperture | 4mm |
| Potential of Housing | VDD(+) |
| Lifetime | >3000h |
| Operating Voltage | 2.7 - 3.3, typ 3V DC |
| Operating Current | 20 - 60, typ 40mA |
| Operating Temperature | -20°C - 40°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 15g |
![]() | AM1-1203SZ 订单号: 70114928 DC DC Converter IN=12V OUT=3V 1 Watt (300 mA) 16.72 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MULTI-MOUNT-12(45x75) 订单号: 70112498 Mount for Lasermodul 12mm, Diameter 45mm, Height 75mm 66.30 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DH650-16-3(14x45) 订单号: 70102178 focusable isolated Dot lasermodule, red, 650nm, 16mW, 3V DC, 14x45mm, class 3B 101.60 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE-D532-30-3-F(20x90) 订单号: 70121490 Adjustable High Power DOE Laser, green, 532nm, 30mW, 3V DC, 20x90mm, class 3B, with connector 739.41 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MLD532-20-5(20x80) 订单号: 70101362 modulated Line lasermodule, green, 90°, 532nm, 20mW, 5V DC, 20x80mm, class 2M 512.52 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE215-532-5-3(16x90)-NT 订单号: 70110784 DOE Laser Module 532nm, green, 5mW, DOE Viewfinder - PC - 8x1,2mm 18° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2 with DOE-DE-R215 369.66 EUR |
![]() | |
|---|---|
| CB650-5-3-F-S(22x110) 订单号: 70107753 focusable Cross lasermodule, red, 90°, 650nm, 5mW, 3V DC, 22x110mm, class 1, incl. battery CR123A 147.82 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD405-1-3(14x45)-CON 订单号: 70133332 focusable isolated Dot lasermodule, blue, 405nm, 1mW, 3V DC, 14x45mm, class 2, with 2.5mm connector 110.84 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD532-25-3(25x60) 订单号: 70103038 Dot lasermodule, green, 532nm, 25mW, 3V DC, 25x60mm, class 3B 361.26 EUR |