DOE251-635-5-6(10x24)-ADJ
DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 7 LINES - PC - 8x1,2mm 8.9° @650nm, 5V DC…
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | 线 |
| Wavelength | 532nm (grün) |
| Optical Power | 20mW |
| Laser Class | 2 |
| Divergence | 0.5mrad |
| Fan Angle | 45° |
| Line Thickness | <1.5mm@3m |
| Operating Distance | 10m |
| Optics | 镀膜玻璃透镜 |
| Beam Mode | TEM00 |
| Laser technology | Solid State (YVO4+KTP) |
| Protection Lens | Ja |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 100mm |
| Focus | fixed (3000mm) |
| Output Aperture | 5mm |
| Potential of Housing | 绝缘 |
| Lifetime | >5000h |
| Operating Voltage | 2.7 - 3.3, typ 3V DC |
| Operating Current | 150 - 450, typ 300mA |
| Operating Temperature | 15°C - 30°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Warm up time | <15min |
| Weight | 60g |
| Power Supply | Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 3.3V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3.3W max. |
![]() | AM1-1203SZ 订单号: 70114928 DC DC Converter IN=12V OUT=3V 1 Watt (300 mA) 16.72 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LD532-15-3(20x80)45-PL-CON 订单号: 70123623 Line lasermodule, green, 45°, 532nm, 15mW, 3V DC, 20x80mm, class 2M, with connector 2.5 mm / 9mm 319.24 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DA520-10-5(20x80)-POTI 订单号: 70122107 isolated dot lasermodule, green, 520nm, max 10mW, 5V DC, 20x80mm, class 3B, with potentiometer for output power regulation, internal modulation 546.13 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH650-24-3(14x45)-F275 订单号: 70117196 isolated Line lasermodule, red, 90°, 650nm, 24mW, 3V DC, 14x45mm, class 2M, fokus 275mm 193.19 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DC650-1-3(8x25)-HT 订单号: 70122114 Isolated Dot lasermodule, red, 650nm, 1mW, 3V DC, 8x25mm, class 2, protection class IP67, High Temperature Module max. 70°C operating Temp. 83.11 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE-DE-R262 订单号: 70108194 Diffractive Optical Element DOE Viewfinder ( Dot Square ) PC - 8x1,2mm 10° @532nm 49.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| CB635-5-3(16X45)60DEG 订单号: 70122237 isolated cross lasermodule, red, 60°, 635nm, 5mW, 3V DC, 16x45mm, class 1 108.32 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MDD850-0.9-5(14x30) 订单号: 70115765 isolated Dot lasermodule, infrared, 850nm, 0.9mW, 5V DC, 14x30mm, class 3R 176.39 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DI635-0.2-3(8x21) 订单号: 70126228 isolated Dot lasermodule, red, 635nm, 0.2mW, 3V DC, 8x21mm, class 1 46.13 EUR |