DOE251-635-5-6(10x24)-ADJ
DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 7 LINES - PC - 8x1,2mm 8.9° @650nm, 5V DC…
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | DOE |
| Wavelength | 532nm (grün) |
| Optical Power | 15mW |
| Laser Class | 2M |
| Divergence | 0.5mrad |
| Operating Distance | 15m |
| Optics | 镀膜玻璃透镜 |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Stability | +/- 10% @ 15-30°C |
| Protection Lens | Ja |
| Size | |
| Material | Stainless Steel |
| Focus | 可调的 |
| Output Aperture | 16mm |
| Potential of Housing | 绝缘 |
| Lifetime | >10000h |
| Operating Voltage | 21.6 - 26.4, typ 24V DC |
| Operating Current | 40 - 115, typ 75mA |
| Housing Color | 绿光 |
| Connector | CON-M12 |
| Operating Temperature | 15°C - 30°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Warm up time | <15min |
| Weight | 350g |
| Power Supply | Laser Power Supply, Output: 24V DC, 1A, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: max. 24W, 4-Pin Industrial-M12-Connector |
| Alpha | 25° |
| Protection Class | IPIP 64 |
![]() | MOUNT-BASE-PLATE-01 订单号: 70113822 Base plate with mounting mandrel Ø22mm, aluminum 79.75 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE247-635-5-6(10x22) 订单号: 70112191 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE CROSS - PC - 8x1,2mm 25°, 5V DC, Ø10x22mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R247 104.96 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE262-520-5-3-F(16X65)-QCW 订单号: 70184532 Focusable DOE laser module, green, 520nm, 5mW, 3V DC, 16x65mm, class 2M, internal modulation, with DOE-DE-R262 378.07 EUR |
| LG520-5-24-F(20X90)60DEG 订单号: 70184396 Focusable, isolated line laser module, green, 60°, 520nm, 5mW, 24V DC, 20x90mm, Laser Class 1 336.05 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE241-635-5-3(16x90)-NT 订单号: 70111354 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 21x21 DOTS - PC - 8x1,2mm 6.7° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R241 268.82 EUR |
![]() | |
|---|---|
| PICO-LPG-520-1064-05 订单号: 70190113 Laser safety goggles, full protection, universal fit, comfortable fit, adjustable temple arms, CE certified ● Wavelength: 180-532nm, protection levels DIR LB5 + M LB5 ● Wavelength: 900-1080nm, protection level DIR LB5 Especially suitable for: LASER GREEN 520nm, GREEN 532nm, and INFRARED 1064nm 117.56 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE280-532-5-3(16x90)-NT 订单号: 70118841 DOE Laser Module 532nm, green, 5mW, DOE CROSS - PC - 8x1,2mm 60° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R280 369.66 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE221-532-5-3(16x90)-NT 订单号: 70110968 DOE Laser Module 532nm, green, 5mW, DOE 1:72 DOT Circle - PMMA - 8x1mm 25° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R221 369.66 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MLH980-120-5(22x60)90DEG 订单号: 70147766 isolated Line lasermodule, infrared, modulated, 90°, 980nm, 120mW, 5V DC, 22x60mm, class 3R, fixed focus 176.39 EUR |