DD650-0.4-3(16x60)
isolated Dot lasermodule, red, 650nm, 0.4mW, 3V DC, 16x60mm, class 1
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | 点 |
| Wavelength | 520nm (grün) |
| Optical Power | 5mW |
| Laser Class | 3R |
| Divergence | 0.5mrad |
| Beam Diameter | 3mm |
| Size of Laserdot | <3mm@6m |
| Operating Distance | 6m |
| Optics | 镀膜玻璃透镜 |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Focus | fixed (6.0m) |
| Output Aperture | 3.5mm |
| Potential of Housing | VDD(+) |
| Lifetime | >10000h |
| Operating Voltage | 4 - 5, typ 4.5V DC |
| Operating Current | 10 - 70, typ 40mA |
| Battery | AAA battery, 1.5V |
| Housing Color | 黑色 |
| Operating Temperature | -10°C - 45°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 80g |
| Protection Class | IPIP 54 |
![]() | LABEL-DIN-CLASS3R-DE 订单号: 70114195 Safety Label german DIN EN 60825, Class 3R, 38x23mm, yellow, PET 0.60 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH658-25-3(14x55)45DEG-F300 订单号: 70147476 isolated Line lasermodule, red, 45°, 658nm, 25mW, 3V DC, 14x55mm, focus 300mm class 3R 310.84 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LFNT-24-C 订单号: 70115055 Power Supply, Output: 24V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 24W max. SYS 1308-2424-W2E | 2,1 x 5,5 x 11 center positive 31.85 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DA635-2-3(11x60)-CON 订单号: 70138344 isolated Dot lasermodule, red, 635nm, 2mW, 3V DC, 11x60mm, class 3R, with coonector 2.5mm 107.48 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DG520-5-5(6x19)-QCW 订单号: 70118421 Dot lasermodule, direct green laserdiode, 520nm, 5mW, 5V DC, 6x19mm, class 3R, internal modulation 252.02 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DC650-1-3(8x25) 订单号: 70100068 focusable isolated Dot lasermodule, red, 650nm, 1mW, 3V DC, 8x25mm, class 2 41.09 EUR |
![]() | |
|---|---|
| AMH650-10-5(14x45) 订单号: 70106787 modulated focusable isolated Dot lasermodule, red, 650nm, 10mW, 5V DC, 14x45mm, class 3B 226.81 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD532-5-3(16x62)-DOE-C 订单号: 70115277 focusable isolated DOE lasermodule, green, 532nm, 5mW, 3V DC, 16x62mm, class 3R 453.70 EUR |
![]() | |
|---|---|
| BALLHEAD-MOUNT-16(25x75) 订单号: 70117905 Bracket for lasermodules D=16mm , 1/4'' UNC thread in base plate for mounting 66.30 EUR |