F450-50-3(14x147)-S-FIBER3M
Fiber lasermodule, blue, 450nm, 50mW, 3V DC, 14x147mm, class 3B, FC connector,…
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | 点 |
| Wavelength | 520nm (grün) |
| Optical Power | 5mW |
| Laser Class | 3R |
| Divergence | 0.5mrad |
| Beam Diameter | 3mm |
| Size of Laserdot | <3mm@6m |
| Operating Distance | 6m |
| Optics | 镀膜玻璃透镜 |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Focus | fixed (6.0m) |
| Output Aperture | 3.5mm |
| Potential of Housing | VDD(+) |
| Lifetime | >10000h |
| Operating Voltage | 4 - 5, typ 4.5V DC |
| Operating Current | 10 - 70, typ 40mA |
| Battery | AAA battery, 1.5V |
| Housing Color | 黑色 |
| Operating Temperature | -10°C - 45°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 80g |
| Protection Class | IPIP 54 |
![]() | LABEL-DIN-CLASS3R-DE 订单号: 70114195 Safety Label german DIN EN 60825, Class 3R, 38x23mm, yellow, PET 0.60 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE213-635-5-5(10x24) 订单号: 70132526 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 11 Lines (Square Area) - PC - 8x1,2mm 42°, 5V DC, Ø10x24mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R213 104.96 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LC650-16-3(14x55)30-F78-C300 订单号: 70150926 isolated Line lasermodule, red, 30°, 650nm, 16mW, 3V DC, 14x55mm, class 2M, fixed focus 78mm, cable length 300mm 89.83 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MLH940-50-5(18x60)45-PWL-F400-P 订单号: 70144109 line laser, infrared, 45°, 940nm, 50mW, 5V DC, 18x60mm, class 3R, uniform line distribution, Powell lens, Focus 400mm, Output power control: 0-5V, TTL modulation 941.09 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE246-635-5-6(10x22) 订单号: 70112184 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, 5V DC, Ø10x22mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R246 104.96 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DE650-40-3(16x50) 订单号: 70115680 dot laser, red, 650nm, 40mW, 3V DC, 16x50mm, class 3B 344.45 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE262-520-5-3(16x90)-NT 订单号: 70118773 DOE Laser Module 520nm, green, 5mW, DOE Viewfinder ( Dot Square ) PC - 8x1,2mm 11,8° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R262 470.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE256-532-5-3-F(12X55) 订单号: 70193183 Adjustable isolated DOE laser module, green, 532nm, 5mW, 3V DC, 12x55mm, Class 2M, incl. DOE256, grid 51x51 lines 18.3° @532nm 302.44 EUR |
![]() | |
|---|---|
| CB650-5-3(16x45) 订单号: 70103113 isolated Cross lasermodule, red, 80° +/- 10°, 650nm, 5mW, 3V DC, 16x45mm, class 1 77.23 EUR |