LFD635-5-3(12x30.5)
focusable Dot lasermodule, red, 635nm, 5mW, 3V DC, 12x30.5mm, class 3R
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | 点 |
| Wavelength | 532nm (grün) |
| Optical Power | 1mW |
| Laser Class | 2 |
| Divergence | 0.5mrad |
| Size of Laserdot | <3.5..5mm@10m |
| Operating Distance | 50m |
| Optics | 镀膜玻璃透镜 |
| Beam Mode | TEM00 |
| Laser technology | Solid State (YVO4+KTP) |
| Stability | +/- 20% @ 15-30°C |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 100mm |
| Wire type | Belden, Typ 1007, 26AWG |
| Focus | collimated |
| Output Aperture | 5mm |
| Potential of Housing | 绝缘 |
| Lifetime | >5000h |
| Operating Voltage | 23.4 - 24.7, typ 24V DC |
| Operating Current | 3 - 20, typ 11mA |
| Housing Color | 黑色 |
| Operating Temperature | 15°C - 30°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Warm up time | <15min |
| Weight | 55g |
| Stripping of wire | 5mm |
![]() | LFNT-24-C 订单号: 70115055 Power Supply, Output: 24V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 24W max. SYS 1308-2424-W2E | 2,1 x 5,5 x 11 center positive 31.85 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD650-25-3-F(16x50) 订单号: 70123128 focusable isolated Dot lasermodule, red, 650nm, 25mW, 3V DC, 16x50mm, class 3B 235.21 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE249-635-10-24-F(16X62) 订单号: 70181630 Adjustable isolated DOE laser module, red, 635nm, 10mW, 24V DC, 16x62mm, Class 2M, incl. DOE 249, cross 45° @635nm 302.44 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DJ685-20-5(18x52)-F70 订单号: 70124231 Dot laser, red, 658nm, 20mW, 5V DC, 18x52mm, class 3B, spotsize 40x100µm@70mm 554.54 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LABEL-DIN-CLASS1-EN 订单号: 70112696 Safety Label english DIN EN 60825, Class 1, 38x23mm, yellow, PET 0.60 EUR |