DD532-5-3(16x90)-BR-STAR
Starprojector, 532nm, 5mW, with bracket, Beam Diameter: 2.5-3mm Divergence: 0.5…
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | 点 |
| Wavelength | 520nm (grün) |
| Optical Power | 10mW |
| Laser Class | 3B |
| Divergence | 0.1mrad |
| Size of Laserdot | <10mm@100m |
| Operating Distance | 100m |
| Optics | 镀膜玻璃透镜 |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 100mm |
| Wire type | Belden, Typ 1007, 26AWG |
| Focus | collimated |
| Output Aperture | 8mm |
| Potential of Housing | 绝缘 |
| Lifetime | >6000h |
| Operating Voltage | 4.5 - 5.5, typ 5V DC |
| Operating Current | 150 - 450, typ 375mA |
| Housing Color | 黑色 |
| Operating Temperature | -10°C - 60°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 20g |
| Power Supply | Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 5V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3W max. |
| internal modulation frequency | 1kHz |
| Stripping of wire | 5mm |
![]() | LFNT-5 订单号: 70114683 Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 5V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3W max. 22.61 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE288-635-5-6(10x24)-ADJ 订单号: 70134179 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE Viewfinder - PC - 8x1mm 51,1°, 5V DC, Ø10x24mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R288 104.96 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE246-635-5-6(10x22) 订单号: 70112184 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, 5V DC, Ø10x22mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R246 104.96 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DH808-200-3(22x65) 订单号: 70102123 focusable isolated Dot lasermodule, infrared, 808nm, 200mW, 3V DC, 22x65mm, class 3B 176.39 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE252-635-5-6(10x22) 订单号: 70112245 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 5 LINES - PC - 8x1,2mm 23.9°, 5V DC, Ø10x22mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R252 104.96 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LD450-30-24(20x135)-M12 订单号: 70121735 isolated, adjustable Line lasermodule, blue, 90°, 450nm, 30mW, 24V DC, 20x135mm, class 2M, stainless steel housing, incl. Mounting 840.25 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MLD532-5-5(20x80)30DEG 订单号: 70116854 Modulated isolated Line lasermodule, green, 30°, 532nm, 5mW, 5V DC, 20x80mm, class 1M 285.63 EUR |
![]() | |
|---|---|
| CB650-5-3(16x45) 订单号: 70103113 isolated Cross lasermodule, red, 80° +/- 10°, 650nm, 5mW, 3V DC, 16x45mm, class 1 77.23 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DC520-1-6(8x30)-F10000-C127 订单号: 70129519 direct green dot laser diode module, 520nm, 1mW, Laser class 2 140.25 EUR |