DOE251-635-5-6(10x24)-ADJ
DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 7 LINES - PC - 8x1,2mm 8.9° @650nm, 5V DC…
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | 点 |
| Wavelength | 520nm (grün) |
| Optical Power | 10mW |
| Laser Class | 3B |
| Divergence | 0.1mrad |
| Size of Laserdot | <10mm@100m |
| Operating Distance | 100m |
| Optics | 镀膜玻璃透镜 |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 100mm |
| Wire type | Belden, Typ 1007, 26AWG |
| Focus | collimated |
| Output Aperture | 8mm |
| Potential of Housing | 绝缘 |
| Lifetime | >6000h |
| Operating Voltage | 4.5 - 5.5, typ 5V DC |
| Operating Current | 150 - 450, typ 375mA |
| Housing Color | 黑色 |
| Operating Temperature | -10°C - 60°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 20g |
| Power Supply | Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 5V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3W max. |
| internal modulation frequency | 1kHz |
| Stripping of wire | 5mm |
![]() | LFNT-5 订单号: 70114683 Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 5V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3W max. 22.61 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH650-24-3(14x45)-F275 订单号: 70117196 isolated Line lasermodule, red, 90°, 650nm, 24mW, 3V DC, 14x45mm, class 2M, fokus 275mm 193.19 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DC650-1-3(8x25)-HT 订单号: 70122114 Isolated Dot lasermodule, red, 650nm, 1mW, 3V DC, 8x25mm, class 2, protection class IP67, High Temperature Module max. 70°C operating Temp. 83.11 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE-DE-R262 订单号: 70108194 Diffractive Optical Element DOE Viewfinder ( Dot Square ) PC - 8x1,2mm 10° @532nm 49.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| CB635-5-3(16X45)60DEG 订单号: 70122237 isolated cross lasermodule, red, 60°, 635nm, 5mW, 3V DC, 16x45mm, class 1 108.32 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MDD850-0.9-5(14x30) 订单号: 70115765 isolated Dot lasermodule, infrared, 850nm, 0.9mW, 5V DC, 14x30mm, class 3R 176.39 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DI635-0.2-3(8x21) 订单号: 70126228 isolated Dot lasermodule, red, 635nm, 0.2mW, 3V DC, 8x21mm, class 1 46.13 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE-DE-R351 订单号: 70137774 Diffractive Optical Element DOE Matrix 10 x 10 Dots - 23,8° @ 532nm PC 8x1.2mm 49.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LE520-30-5(20x118)-F3000-SIDE-NT 订单号: 70145151 isolated Line lasermodule, green, 110°, 520nm, 30mW, 5V DC, 20x118mm, focus 3m, class 2, 90° turned Head, with power supply 571.34 EUR |