DOE242-635-5-6(10x22)
DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 16x16 DOTS - PC - 8x1,2mm 7°, 5V DC, Ø10x…
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | 点 |
| Wavelength | 520nm (grün) |
| Optical Power | 12mW |
| Laser Class | 3B |
| Divergence | 0.8mrad |
| Size of Laserdot | <8mm@10m |
| Operating Distance | 100m |
| Optics | 镀膜玻璃透镜 |
| Laser technology | diode |
| Stability | +/- 3% @ -10-50°C |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 100mm |
| Focus | collimated |
| Output Aperture | 3mm |
| Potential of Housing | 绝缘 |
| Lifetime | >6000h |
| Operating Voltage | 12 - 24, typ 24V DC |
| Operating Current | 30 - 100, typ 50mA |
| Housing Color | 黑色 |
| Operating Temperature | -10°C - 60°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 16g |
| internal modulation frequency | 1kHz |
![]() | NT-TT-12 订单号: 70122992 Power Supply with connector, Output: 12V DC, Input: 90-264V AC, 50-60Hz, Output Power: 30W max. with DC plug 2,5x5,5x9,5mm. DC Cord 1800mm 50.34 EUR |