MLE650-15-24(14x62)30-F200-C700
Modulatable isolated Line lasermodule, red, 30°, 650nm, 15mW, 24V DC, 14x62mm,…
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | 点 |
| Wavelength | 635nm (rot) |
| Optical Power | 0.4mW |
| Laser Class | 1 |
| Divergence | 1.5mrad |
| Beam Diameter | 2mm |
| Size of Laserdot | 0.4mm@0.294m |
| Operating Distance | 0.294m |
| Optics | 镀膜玻璃透镜 |
| Laser technology | diode |
| Axial Divergence | ±0.1° |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 100mm |
| Focus | fixed (294mm) |
| Output Aperture | 2mm |
| Lifetime | >5000h |
| Operating Voltage | 4.5 - 5.5, typ 5V DC |
| Operating Current | 20 - 55, typ 35mA |
| Housing Color | silver |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 3g |
| Power Supply | Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 5V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3W max. |
![]() | LFNT-5 订单号: 70114683 Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 5V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3W max. 22.61 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE252-635-5-6(10x22) 订单号: 70112245 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 5 LINES - PC - 8x1,2mm 23.9°, 5V DC, Ø10x22mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R252 104.96 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD635-0.4-24(12x45) 订单号: 70118063 isolated adjustable dot laser, red, 635nm, 0.4mW, 24V DC, 12x45mm, class 1 77.23 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DA658-20-5(20x95) 订单号: 70116618 isolated Dot lasermodule, red, 658nm, 20mW, 5V DC, 20x95mm, class 3B 285.63 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE221-635-5-6(10x24)-ADJ 订单号: 70134001 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 1:72 DOT Circle - PMMA - 8x1mm 20.9° @532nm, 5V DC, Ø10x24mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R221 104.96 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LABEL-DIN-CLASS4-EN 订单号: 70119664 Safety Label english DIN EN 60825, Class 4, 38x23mm, yellow, PET 0.60 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE-DE-R261 订单号: 70108187 Diffractive Optical Element DOE Viewfinder ( Dot Circle + Cross) PC - 8x1,2mm 6,3° @653nm 49.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LFD650-5-3(12x30.5) 订单号: 70104097 focusable Dot lasermodule, red, 650nm, 5mW, 3V DC, 12x30.5mm, class 3R 21.76 EUR |
![]() | |
|---|---|
| F450-50-3(14x147)-S-FIBER3M 订单号: 70149593 Fiber lasermodule, blue, 450nm, 50mW, 3V DC, 14x147mm, class 3B, FC connector, Fiber core diameter 200 µm /0.22N.A., battery operated, including transmission fiber 3m with FC Connetor 781.43 EUR |