DB520-10-24-FA(20x80)F22000PL-WP
isolated dot lasermodule, green, 520nm, 10mW, 24V DC, 20x80mm, class 3R, Water…
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | 点 |
| Wavelength | 658nm (rot) |
| Optical Power | 60mW |
| Laser Class | 3B |
| Divergence | 1mrad |
| Size of Laserdot | <10mm@20m |
| Operating Distance | 100m |
| Optics | 镀膜玻璃透镜 |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 100mm |
| Wire type | 26AWG, 0,14mm² |
| Focus | 可调的 |
| Output Aperture | 5.5mm |
| Potential of Housing | 绝缘 |
| Lifetime | >10000h |
| Operating Voltage | 2.7 - 3.3, typ 3V DC |
| Operating Current | 70 - 200, typ 120mA |
| Housing Color | 黑色 |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 16g |
| Power Supply | Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 3.3V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3.3W max. |
| Stripping of wire | 5mm |
![]() | AM1-1203SZ 订单号: 70114928 DC DC Converter IN=12V OUT=3V 1 Watt (300 mA) 16.72 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DP635-0.7-5(10.6x12.2)-F50 订单号: 70140859 Dot lasermodule, red, 635nm, 0.7mW, 5V DC, 10.6x12.2mm, class 2 94.03 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE250-635-5-6(10x24)-ADJ-NT 订单号: 70143898 DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 5 LINES - PC - 8x1,2mm 30.8° @660nm, 5V DC, Ø10x24mm, Laser Class 1M with DOE-DE-R250 with power supply 113.36 EUR |
![]() | |
|---|---|
| AMDC638-100-5(12X50) 订单号: 70190823 Modulated dot laser module, red, 638nm, 100mW, 5V DC, 12x50mm, Class 3B, focusable, intensity adjustable (0-5V) 520.92 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE218-635-1-6(10x22) 订单号: 70111675 DOE Laser Module 635nm, red, 1mW, DOE Cross - PMMA - 8x1mm 15°, 5V DC, Ø10x22mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R218 98.24 EUR |
![]() | |
|---|---|
| COROGUARD-LASER-FLOOR-MARKING 订单号: 70146790 line laser, red, 90°, 650nm, 16mW, 3V DC, 16x90mm, class 2, with Mount16, 30x65mm and power supply 218.40 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DA658-20-5(20x95)-HT-NT 订单号: 70147513 isolated Dot lasermodule, red, 658nm, 20mW, 5V DC, 20x95mm, class 3B, high temperature, incl. power supply 336.05 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LASER-BORE-SIGHT-9MM-520-5 订单号: 70151848 9mm Luger Green Laser Bore Sight, green, 520nm, 1mW, Ø9mm, Laserclass 2, collimated, gold plated brass 59.58 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DC650-1-3(8x25)-C500 订单号: 70114331 focusable isolated Dot lasermodule, red, 650nm, 1mW, 3V DC, 8x25mm, class 2 33.53 EUR |