DD650-0.4-3(16x60)
isolated Dot lasermodule, red, 650nm, 0.4mW, 3V DC, 16x60mm, class 1
您是不是很惊讶我们的价格都是公开的、透明的? 而其他的供应商只是给您一个单独的报价? 我们的成本在坦诚相待的基础上也是透明的 所有的客户都是一视同仁的,您可以自由选择。
| 支: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 折扣: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Size | 55 x 80 x 26.5mm |
| Material | Plastic |
| Cable length | 1360mm |
| Lifetime | >50000h |
| Operating Voltage | 100 - 240, typ 230V DC |
| Output Voltage | 24V DC |
| Output Voltage nominal | 24V DC |
| Operating Current | 1000mA |
| Housing Color | 黑色 |
| Connector | 2.1 mm DC plug (+pole inner) |
| Operating Temperature | -30°C - 50°C |
| Storage Temperature | -50°C - 60°C |
| Weight | 85g |
![]() | NF-S-419424-1-16A 订单号: 70115031 Power Line Filter 16A 250V AC, 50/60Hz to protect Lasermodules from voltage peaks 144.45 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DA635-2-3(11x60)-CON 订单号: 70138344 isolated Dot lasermodule, red, 635nm, 2mW, 3V DC, 11x60mm, class 3R, with coonector 2.5mm 107.48 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DG520-5-5(6x19)-QCW 订单号: 70118421 Dot lasermodule, direct green laserdiode, 520nm, 5mW, 5V DC, 6x19mm, class 3R, internal modulation 252.02 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DC650-1-3(8x25) 订单号: 70100068 focusable isolated Dot lasermodule, red, 650nm, 1mW, 3V DC, 8x25mm, class 2 41.09 EUR |
![]() | |
|---|---|
| AMH650-10-5(14x45) 订单号: 70106787 modulated focusable isolated Dot lasermodule, red, 650nm, 10mW, 5V DC, 14x45mm, class 3B 226.81 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD532-5-3(16x62)-DOE-C 订单号: 70115277 focusable isolated DOE lasermodule, green, 532nm, 5mW, 3V DC, 16x62mm, class 3R 453.70 EUR |
![]() | |
|---|---|
| BALLHEAD-MOUNT-16(25x75) 订单号: 70117905 Bracket for lasermodules D=16mm , 1/4'' UNC thread in base plate for mounting 66.30 EUR |
![]() | |
|---|---|
| AMLC850-16-3-F(14X55)30 订单号: 70153477 isolated focusable line lasermodule, IR, 30°, 850nm, 16mW, 3V DC, 14x55mm, class 3R, power adjustable 319.24 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DJ850-0.85-5(8x25)-VCSEL 订单号: 70148466 Dot lasermodule, infrared, 850nm, 0.85mW, 5V DC, 8x25mm, class 1,m VCSEL Laserdiode, spot size @2m: min 7.5mm, typ 9.5mm, max 11.5mm@2m 201.60 EUR |