F635-1-5(42x105x62)
Fiber lasermodule, red, 635nm, 1mW, 5V DC, 42x62x105mm, class 2M, FC connector,…
他の販売者は個人提供しかないので、私たちの公開の価格に驚きますか?私たちの計算基礎は透明さ、信用、顧客の無差別の扱いですから、見比べる可能性があります。
| 個: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 割引: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | DOE |
| Wavelength | 635nm (rot) |
| Optical Power | 5mW |
| Laser Class | 2M |
| Divergence | 1mrad |
| Optics | acryl lense |
| Laser technology | diode |
| Protection Lens | Ja |
| Size | |
| Material | 黄銅 |
| Cable length | 100mm |
| Wire type | 26AWG, 0,14mm² |
| Focus | 固定した |
| Output Aperture | 6mm |
| Potential of Housing | VDD(+) |
| Lifetime | >3000h |
| Operating Voltage | 3 - 6, typ 5V DC |
| Operating Current | 25 - 65, typ 45mA |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 8.5g |
| Alpha | 5° |
| a | 8.7mm |
| Diameter (without holder) | 8mm |
| Material | PC |
![]() | AM1-1203SZ 注文番号: 70114928 DC DC Converter IN=12V OUT=3V 1 Watt (300 mA) 16.72 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH635-7-6(12x32)-F2000 注文番号: 70131185 isolated Line lasermodule, red, 100°, 635nm, 7mW, 6V DC, 12x32mm, class 1 76.39 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DA450-0.4-5(12X40) 注文番号: 70183795 Point laser module, blue, 450nm, 0.4mW, 5V DC, 12x40mm, Class 1 218.40 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LI650-4-5(8x26)90DEG-F40 注文番号: 70145137 isolated Line lasermodule, red, 90°, 650nm, 4mW, 5V DC, 8x26mm, class 1, focus 40mm 44.45 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DI635-5-5(9x21)-F100-AP 注文番号: 70116632 isolated Dot lasermodule, red, 635nm, 5mW, 5V DC, 9x21mm, class 3R, focus 100mm 89.83 EUR |
![]() | |
|---|---|
| CA532-10-3(20x80) 注文番号: 70100310 Cross lasermodule, green, 90°, 532nm, 10mW, 3V DC, 20x80mm, class 1M 319.24 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE260-520-5-3(16x90)-NT 注文番号: 70118797 DOE Laser Module 520nm, green, 5mW, DOE Viewfinder ( Circle + Cross) PC - 8x1,2mm 20,2° with power supply, 3V DC, Ø16x90mm, Laser Class 2M with DOE-DE-R260 470.50 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DB635-0.75-3-FA(12x40)-F7000 注文番号: 70137682 isolated Dot lasermodule, red, 635nm, 0.75mW, 3V DC, 12x40mm, class 2, focus 7m 55.38 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DG520-1-24-F(20X90) 注文番号: 70159462 Focusable, isolated point laser module, green, 520nm, 1mW, 24V DC, 20x90mm, Laser Class 2 302.44 EUR |