DOE257-635-5-5(10x24)-ADJ
DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 51x51 Dots PC 8x1.2mm 31,8° @660nm, 5V DC…
他の販売者は個人提供しかないので、私たちの公開の価格に驚きますか?私たちの計算基礎は透明さ、信用、顧客の無差別の扱いですから、見比べる可能性があります。
| 個: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 割引: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | DOE |
| Wavelength | 635nm (rot) |
| Optical Power | 5mW |
| Laser Class | 2M |
| Divergence | 1mrad |
| Optics | acryl lense |
| Laser technology | diode |
| Protection Lens | Ja |
| Size | |
| Material | 黄銅 |
| Cable length | 100mm |
| Wire type | 26AWG, 0,14mm² |
| Focus | 固定した |
| Output Aperture | 6mm |
| Potential of Housing | VDD(+) |
| Lifetime | >3000h |
| Operating Voltage | 3 - 6, typ 5V DC |
| Operating Current | 25 - 65, typ 45mA |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 8.5g |
| Alpha | 25° |
| Beta | 1.11° |
| a | 44mm |
| b | 1.94mm |
| Diameter (without holder) | 8mm |
| Material | PMMA |
![]() | AM1-1203SZ 注文番号: 70114928 DC DC Converter IN=12V OUT=3V 1 Watt (300 mA) 16.72 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DJ850-0.7-5(8x26)-VCSEL-HQ 注文番号: 70129915 Dot lasermodule, infrared, 850nm, 0.7mW, 5V DC, 8x26mm, class 1,m VCSEL Laserdiode 89.83 EUR |
![]() | |
|---|---|
| CB635-2-3(16x45)-F1000 注文番号: 70105346 isolated Cross lasermodule, red, 90°, 635nm, 2mW, 3V DC, 16x45mm, class 1, with protection lens 82.27 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MULTI-MOUNT-11(45x75)-MAGNETIC 注文番号: 70144161 Mount for Lasermodul 11mm, Diameter 45mm, Height 75mm, Magnetic Mount 72.18 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE260-635-30-24(20X135)-M12 注文番号: 70153750 isolated, adjustable DOE lasermodule, red, 635nm, 30mW, 24V DC, 20x135mm, class 3B, stainless steel housing, incl. Mounting, incl. DOE Viewfinder ( Circle + Cross) PC - 8x1,2mm 21° @645nm 823.45 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MAGNETIC-MOUNT-PRO-12(48X86) 注文番号: 70160994 MAGNETIC-MOUNT-PRO for Lasermodul 12mm, Diameter 48mm, Height 86mm, 89.83 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LFL520-5-3(19x86)90 注文番号: 70136081 Line Pointer green 90° 5mW with CR123A 69.66 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD650-0.4-3(12x34)-C1000 注文番号: 70141702 Adjustable dot laser module, red, 650 nm, 0.4 mW, 3 V DC, Ø12x34 mm, Focus adjustable, Cable length 1,000 mm, Laser class 1 42.77 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DC650-0.4-3(8x25)-C1000 注文番号: 70142143 focusable isolated Dot lasermodule, red, 650nm, 0.4mW, 3V DC, 8x25mm, class 1, cable length 1000 mm 41.93 EUR |