DOE266-635-5-6(10x22)
DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE Solid Line PC - 8x1,2mm 5°, 5V DC, Ø10x22…
他の販売者は個人提供しかないので、私たちの公開の価格に驚きますか?私たちの計算基礎は透明さ、信用、顧客の無差別の扱いですから、見比べる可能性があります。
| 個: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 割引: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | DOE |
| Wavelength | 635nm (rot) |
| Optical Power | 5mW |
| Laser Class | 2M |
| Optics | ガラス・レンズ ARコーテッド |
| Laser technology | diode |
| Protection Lens | Ja |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 1360mm |
| Focus | 固定した |
| Output Aperture | 6mm |
| Potential of Housing | VDD(+) |
| Lifetime | >5000h |
| Operating Voltage | 2.7 - 3.3, typ 3V DC |
| Operating Current | 30 - 90, typ 60mA |
| Housing Color | cyan |
| Connector | 2.5 mm DC plug (GND pole inner) |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Power Supply included | Ja |
| Weight | 43g |
| Power Supply | Power Supply, Output: 3.3V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3.3W max, Connector 2,5x5,5x9,5mm center negative |
| Alpha | 13.3° |
| Beta | 0.74° |
| a | 23.4mm |
| b | 1.3mm |
| Diameter (without holder) | 8mm |
| Material | PC |
![]() | AM1-1203SZ 注文番号: 70114928 DC DC Converter IN=12V OUT=3V 1 Watt (300 mA) 16.72 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DA532-15-5-F(22x80) 注文番号: 70109122 focusable Dot lasermodule, green, 532nm, 15mW, 5V DC, 22x80mm, class 3B 420.08 EUR |
![]() | |
|---|---|
| PICOMARK-520-1200-60DEG 注文番号: 70159318 collimated isolated Line lasermodule, green, 60°, 520nm, 1200mW, 230V, 80x80mm, class 3B 1,260.42 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MULTI-MOUNT-14(45x75) 注文番号: 70114096 Mount for Lasermodul 14mm, Diameter 45mm, Height 75mm 66.30 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DI650-2-3(4x10)-F15 注文番号: 70149982 Dot laser, 650nm, 2mW, Focus 15mm +/- 2mm, 4x10mm, 3V DC 74.71 EUR |
![]() | |
|---|---|
| PICO-LPG-190-710 注文番号: 70158939 Laser safety glasses, full protection, universal fit, comfortable fit over glasses or alone, adjustable temples, side protection for a wide field of view, CE-certified, Fitover - 144mm x 145mm x 50mm, with Picotronic logo print * Wavelength: 315–420 + >625–715, protection levels DIR LB3 Wavelength: 582–625, protection level DIR LB2 * Especially suitable for: BLUE Laser 405nm, YELLOW 594nm 285.63 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DI650-1-5(8x21)-C180 注文番号: 70106695 isolated Dot lasermodule, red, 650nm, 1mW, 5V DC, 8x21mm, class 2 28.49 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD980-1-3(12x38)-DOE 注文番号: 70114751 focusable isolated DOE lasermodule, infrared, 980nm, 1mW, 3V DC, 12x38mm, class 3R, prepared for mounting a standard DOE 8x1,2mm 184.79 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD635-1-24(12x50)-WP 注文番号: 70120448 isolated dot laser, red, 635nm, 1mW, 24V DC, 12x50mm, class 2, waterproof IP67, protection lens 125.13 EUR |