DOE257-635-5-5(10x24)-ADJ
DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 51x51 Dots PC 8x1.2mm 31,8° @660nm, 5V DC…
他の販売者は個人提供しかないので、私たちの公開の価格に驚きますか?私たちの計算基礎は透明さ、信用、顧客の無差別の扱いですから、見比べる可能性があります。
| 個: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 割引: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | DOE |
| Wavelength | 532nm (grün) |
| Optical Power | 5mW |
| Laser Class | 2M |
| Divergence | 0.5mrad |
| Fan Angle | 34° |
| Operating Distance | 3m |
| Optics | acryl lense |
| Laser technology | Solid State (YVO4+KTP) |
| Stability | +/- 20% @ 15-30°C |
| Protection Lens | Ja |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 1360mm |
| Focus | 固定した |
| Output Aperture | 6mm |
| Potential of Housing | VDD(+) |
| Lifetime | >5000h |
| Operating Voltage | 2.7 - 3.3, typ 3V DC |
| Operating Current | 125 - 375, typ 250mA |
| Housing Color | cyan |
| Connector | 2.5 mm DC plug (GND pole inner) |
| Operating Temperature | 15°C - 30°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Warm up time | <15min |
| Power Supply included | Ja |
| Weight | 43g |
| Power Supply | Power Supply, Output: 3.3V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3.3W max, Connector 2,5x5,5x9,5mm center negative |
| Alpha | 34° |
| a | 60mm |
| Diameter (without holder) | 8mm |
| Material | PMMA |
![]() | AM1-1203SZ 注文番号: 70114928 DC DC Converter IN=12V OUT=3V 1 Watt (300 mA) 16.72 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MDD520-0.4-3(22x105)-S-AP-QCW 注文番号: 70133608 Dot lasermodule, green , 520nm, 0.4mW, 3V DC, 22x105mm, class 1, internal modulation, axial parallel 294.03 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LFBAT-AA03 注文番号: 70103427 Batterypack with stripped/tinned wires, Output: 3V DC, incl. 2 x AA cell 4.54 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LABEL-DIN-CLASS4-IR-EN 注文番号: 70119688 Safety Label english DIN EN 60825, Class 4, 38x23mm, yellow, PET 0.60 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LE850-5-3-F-S(22x100)45DEG 注文番号: 70123777 Focusable Line lasermodule, infrared, 45°, 850nm, 5mW, 3V DC, 22x100mm, class 1, BATT-CR123A 218.40 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LH660-10-5(22x90)110-F1500 注文番号: 70140682 Line lasermodule, red, 110°, 660nm, 10mW, 5V DC, 22x90mm, class 1M, focus at 1.5m 94.03 EUR |
![]() | |
|---|---|
| AMLG650-5-5(12X50)5DEG-PWL 注文番号: 70183900 Line laser, red, 650nm, 5mW, 5°, 5V DC, 12x50 mm, Class 2, Focus 1m, Intensity adjustable (0-5V), Powell lens 890.67 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DOE283-635-1-24-F(12X54)-C300 注文番号: 70154443 focusable isolated DOE lasermodule, red, 635nm, 1mW, 24V DC, 12x54mm, class 1, prepared for mounting a standard DOE 8x1,2mm, incl. R283, 20° fan angle 193.19 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MULTI-MOUNT-11(45x75)-MAGNETIC 注文番号: 70144161 Mount for Lasermodul 11mm, Diameter 45mm, Height 75mm, Magnetic Mount 72.18 EUR |