F520-1-5(18x39x11)-USB-FIBER5000
Fiber lasermodule, green, 520nm, 1mW, 5V DC, 18x39x11mm, class 2M, Light diffus…
他の販売者は個人提供しかないので、私たちの公開の価格に驚きますか?私たちの計算基礎は透明さ、信用、顧客の無差別の扱いですから、見比べる可能性があります。
| 個: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 割引: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | ドット |
| Wavelength | 635nm (rot) |
| Optical Power | 3mW |
| Laser Class | 3R |
| Divergence | 1.5mrad |
| Operating Distance | 10m |
| Optics | ガラス・レンズ ARコーテッド |
| Laser technology | diode |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 100mm |
| Output Aperture | 2.5mm |
| Lifetime | >5000h |
| Operating Voltage | 3V DC |
| Operating Current | 50mA |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 1.5g |
![]() | AM1-1203SZ 注文番号: 70114928 DC DC Converter IN=12V OUT=3V 1 Watt (300 mA) 16.72 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DJ532-30-3(20x80) 注文番号: 70102369 Dot lasermodule, green, 532nm, 30mW, 3V DC, 20x80mm, class 3B 378.07 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LD670-2.2-3(12x32) 注文番号: 70101010 Isolated Line lasermodule, red, 90°, 670nm, 2.2mW, 3V DC, 12x32mm, class 1 58.74 EUR |
![]() | |
|---|---|
| MLD532-20-5(20x80) 注文番号: 70101362 modulated Line lasermodule, green, 90°, 532nm, 20mW, 5V DC, 20x80mm, class 2M 512.52 EUR |