DOE233-635-5-3(16x90)-NT
DOE Laser Module 635nm, red, 5mW, DOE 7 Lines (Square Area) - PC - 8x1,2mm 30°…
他の販売者は個人提供しかないので、私たちの公開の価格に驚きますか?私たちの計算基礎は透明さ、信用、顧客の無差別の扱いですから、見比べる可能性があります。
| 個: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 割引: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | ドット |
| Wavelength | 650nm (rot) |
| Optical Power | 3mW |
| Laser Class | 3R |
| Divergence | 0.5mrad |
| Size of Laserdot | 合わせできる |
| Operating Distance | 25m |
| Optics | ガラス・レンズ ARコーテッド |
| Laser technology | diode |
| Size | |
| Material | 黄銅 |
| Cable length | 100mm |
| Wire type | 26AWG, 0,14mm² |
| Focus | 合わせできる |
| Output Aperture | 5mm |
| Potential of Housing | VDD(+) |
| Max. Mod. Frequency | 500kHz |
| Lifetime | >5000h |
| Operating Voltage | 4.5 - 5.5, typ 5V DC |
| Operating Current | 15 - 40, typ 25mA |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 18g |
| Power Supply | Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 5V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3W max. |
![]() | LFNT-5 注文番号: 70114683 Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 5V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3W max. 22.61 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD635-1-3(12x25) 注文番号: 70100471 Isolated point laser module, red, 635nm, 1mW, 3V DC, 12x25mm, Class 2 48.66 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DD650-2.5-3(12x34) 注文番号: 70100907 focusable isolated Dot lasermodule, red, 650nm, 2.5mW, 3V DC, 12x34mm, class 3R 29.33 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DG635-6-3(12x34) 注文番号: 70101836 focusable isolated Dot lasermodule, red, 635nm, 6mW, 3V DC, 12x34mm, class 3B 71.34 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DI670-2.5-3(8x21) 注文番号: 70101065 Dot lasermodule, red, 670nm, 2.5mW, 3V DC, 8x21mm, class 3R 37.73 EUR |
![]() | |
|---|---|
| E532-5-3(24x120)APT20 注文番号: 70102499 focusable isolated Expander lasermodule, green, 532nm, 5mW, 3V DC, 24x120mm, class 2M 310.84 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DH650-4-3(12x34) 注文番号: 70101645 focusable Dot lasermodule, red, 650nm, 4mW, 3V DC, 12x34mm, class 3R 47.82 EUR |
![]() | |
|---|---|
| DE635-3-3(12x34) 注文番号: 70101201 focusable isolated Dot lasermodule, red, 635nm, 3mW, 3V DC, 12x34mm, class 3R 47.82 EUR |
![]() | |
|---|---|
| LD532-5-3(20x80)45-PL 注文番号: 70104714 isolated Line lasermodule, green, 45°, 532nm, 5mW, 3V DC, 20x80mm, class 1, with protection lens 210.00 EUR |