DOE260-520-5-3(16x90)-NT
DOE Laser Module 520nm, green, 5mW, DOE Viewfinder ( Circle + Cross) PC - 8x1,2…
他の販売者は個人提供しかないので、私たちの公開の価格に驚きますか?私たちの計算基礎は透明さ、信用、顧客の無差別の扱いですから、見比べる可能性があります。
| 個: | 10 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 |
| 割引: | 10% | 15% | 20% | 25% | 30% | 35% |
| Warranty | 1Jahre |
| Beam Shape | DOE |
| Wavelength | 635nm (rot) |
| Optical Power | 1mW |
| Laser Class | 1 |
| Divergence | 0.5mrad |
| Operating Distance | 5m |
| Optics | ガラス・レンズ ARコーテッド |
| Laser technology | Single Mode Diode |
| Size | |
| Material | aluminium |
| Cable length | 100mm |
| Wire type | Belden, Typ 1007, 26AWG |
| Focus | 合わせできる |
| Output Aperture | 5mm |
| Potential of Housing | 絶縁した |
| Lifetime | >10000h |
| Operating Voltage | 2.7 - 3.3, typ 3V DC |
| Operating Current | 15 - 45, typ 28mA |
| Housing Color | 黒 |
| Operating Temperature | -20°C - 50°C |
| Storage Temperature | -40°C - 80°C |
| Weight | 15g |
| Power Supply | Power Supply with stripped/tinned wires, Output: 3.3V DC, Input: 100-240V AC, 50-60Hz, Output Power: 3.3W max. |
| Alpha | 14.9° |
| Diameter (without holder) | 8mm |
| Material | PC |
| Stripping of wire | 5mm |
| Stripping of cable cover | 20mm |
![]() | AM1-1203SZ 注文番号: 70114928 DC DC Converter IN=12V OUT=3V 1 Watt (300 mA) 16.72 EUR |
| DOE280-635-10-24-F(16X62) 注文番号: 70181623 Adjustable isolated DOE laser module, red, 635nm, 10mW, 24V DC, 16x62mm, Class 2M, includes DOE 280, Cross 60° @ @635nm 302.44 EUR |
| DOE350-532-10-3-F(12X55) 注文番号: 70191196 Adjustable DOE laser, green, 532 nm, 10 mW, 3 V DC, Ø12x55 mm, focus adjustable, laser class 2M, DC hollow plug 2.5mm, incl. DOE R350 336.05 EUR |